Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
14.12.18

В ноябре "АХА Страхование" выплатила 65,7 млн грн возмещений по случаям угонов, пожаров, ДТП
13.12.18

АМКУ разрешил FFHL Group приобрести СК "АХА Страхование" и "АХА Страхование Жизни"
13.12.18

В Киеве обсудили, как провести успешную индустриализацию Украины в условиях финансового дефицита
11.12.18

В Гонконге запустили цифровой агрегатор для выявления мошенничества в страховании
11.12.18

СК "Глобус" подвела итоги деятельности в 3 квартале 2018 года

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Реформа отчетности финансовых учреждений и ее аудита в 2018 году вступит в активную фазу

Для того, чтобы сделать небанковские финансовые услуги более доступными, их стоимость необходимо уменьшить за счет повышения эффективности небанковских финансовых учреждений, а также усиления конкуренции и прозрачности в финансовом секторе. Одним из направлений обеспечения прозрачности является реформирование отчетности финансовых учреждений и ее аудита.

Александр Залетов: член Национальной комиссии по регулированию рынков финансовых услуг
Правило успеха
"Концентрируйся на одном деле, потом выбрасывай его из головы и занимайся следующим делом"
Страхование

18379.jpg


События в Украине
Эксперты обсудили вопросы защиты потребителей финансовых услуг финансовым омбудсменом
11.04.18

10 квітня 2018 року Проект USAID «Трансформація фінансового сектора» провів круглий стіл на тему «Як фінансовий омбудсмен захистить споживача фінансових послуг (обговорення законопроекту «Про установу фінансового омбудсмена» №8055 від 22.02.2018 р.)».

Відкрила роботу модератор заходу Юлія Вітка, заступник керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектора». Зі вступним словом  виступив автор законопроекту народний депутат України Руслан Демчак. Міжнародний досвід «Як працює установа фінансового омбудсмена на практиці» представили фінансовий омбудсмен Вірменії Піруз Саркісян та керівник групи по прийому і розгляду вимог споживачів офісу фінансового омбудсмена Вірменії Грануш Агаян.

материалы в тему:
Ідея впровадження інституту захисту прав споживачів була досить глибоко опрацьована Лігою страхових організацій України з міжнародними організаціями у 2000-х роках. 2007-2008 роки стали для страхового ринку України роками роботи Третейського суду, який працював на базі ЛСОУ, та роками опрацювання і прийняття Кодексу етики в страховій діяльності. Аналогічні цим правила поведінки на страховому ринку діють в більшості країн Європи як громадська угода щодо якості надання страхових послуг, а в деяких країнах вони мають законодавче закріплення з відповідними санкціями щодо порушників. Кодекс регламентує взаємовідносини між суб’єктами страхового процесу, що мають моральні норми і виходять за межі суто законодавчого поля. Досвід інших країн свідчить, що прийняття такого документу сприяє формуванню позитивного іміджу не лише страхового ринку, а й інвестиційного клімату і може стати фактором зростання відповідних міжнародних рейтингів в середньостроковій і довготерміновій перспективі. Реалізація запропонованих норм законопроекту «Про установу фінансового омбудсмена» на думку ЛСОУ, вимагає більш ретельного опрацювання і тісної взаємодії держави та страхового бізнесу.

Під час круглого столу представники органів державної влади разом з учасниками ринку небанківських фінансових послуг обговорили питання як буде працювати новий механізм альтернативного (позасудового) вирішення спорів між споживачами та постачальниками фінансових послуг; яким чином на рівні закону буде забезпечена політична незалежність, професіоналізм і ефективність фінансового омбудсмена; переваги і ризики створення установи фінансового омбудсмена для споживачів фінансових послуг і фінансових установ в Україні; яким чином зміни законодавства вплинуть на банки, страхові компанії та інші небанківські фінансові установи; які проблеми на фінансовому ринку зможе вирішити створення установи фінансового омбудсмена та ін.

Лігу страхових організацій України на заході представили Президент ЛСОУ Олександр Філонюк та віце-президент ЛСОУ Сергій Тарасов.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2018 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.