Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
21.03.19

Европейская комиссия оштрафовала Google на 1,5 млрд евро
21.03.19

Кабмин 16 апреля проведет конкурс на должности председателей налоговой и таможенной служб
20.03.19

В электронном виде заключается 7% договоров ОСАГО - МТСБУ
20.03.19

Финансово-инвестиционный комитет ЛСОУ обсудил изменения к обязательным критериям достаточности капитала
20.03.19

Нацкомфинуслуг пояснила вопросы аннулирования лицензий по заявлению компании

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
2019 год в ОСАГО начинается с позитивных новостей для автовладельцев: страховые суммы увеличатся на 30%

Без изменений в закон "Об ОСАГО" Нацкомфинуслуг своим распоряжением может повысить максимальные суммы страховых выплат только на размер показателя инфляции и уровня потребительских цен. Действовать новые лимиты будут только для договоров ОСАГО, заключенных после вступления в действие соответствующего распоряжения.

Владимир Шевченко: генеральный директор МТСБУ
Правило успеха
"Некоторые люди умирают раньше времени, потому что слишком много едят, другие - потому что много пьют, а третьи просто чахнут" Наполеон
Страхование

18379.jpg


События в Украине
Эксперты обсудили вопросы защиты потребителей финансовых услуг финансовым омбудсменом
11.04.18

10 квітня 2018 року Проект USAID «Трансформація фінансового сектора» провів круглий стіл на тему «Як фінансовий омбудсмен захистить споживача фінансових послуг (обговорення законопроекту «Про установу фінансового омбудсмена» №8055 від 22.02.2018 р.)».

Відкрила роботу модератор заходу Юлія Вітка, заступник керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектора». Зі вступним словом  виступив автор законопроекту народний депутат України Руслан Демчак. Міжнародний досвід «Як працює установа фінансового омбудсмена на практиці» представили фінансовий омбудсмен Вірменії Піруз Саркісян та керівник групи по прийому і розгляду вимог споживачів офісу фінансового омбудсмена Вірменії Грануш Агаян.

материалы в тему:
Ідея впровадження інституту захисту прав споживачів була досить глибоко опрацьована Лігою страхових організацій України з міжнародними організаціями у 2000-х роках. 2007-2008 роки стали для страхового ринку України роками роботи Третейського суду, який працював на базі ЛСОУ, та роками опрацювання і прийняття Кодексу етики в страховій діяльності. Аналогічні цим правила поведінки на страховому ринку діють в більшості країн Європи як громадська угода щодо якості надання страхових послуг, а в деяких країнах вони мають законодавче закріплення з відповідними санкціями щодо порушників. Кодекс регламентує взаємовідносини між суб’єктами страхового процесу, що мають моральні норми і виходять за межі суто законодавчого поля. Досвід інших країн свідчить, що прийняття такого документу сприяє формуванню позитивного іміджу не лише страхового ринку, а й інвестиційного клімату і може стати фактором зростання відповідних міжнародних рейтингів в середньостроковій і довготерміновій перспективі. Реалізація запропонованих норм законопроекту «Про установу фінансового омбудсмена» на думку ЛСОУ, вимагає більш ретельного опрацювання і тісної взаємодії держави та страхового бізнесу.

Під час круглого столу представники органів державної влади разом з учасниками ринку небанківських фінансових послуг обговорили питання як буде працювати новий механізм альтернативного (позасудового) вирішення спорів між споживачами та постачальниками фінансових послуг; яким чином на рівні закону буде забезпечена політична незалежність, професіоналізм і ефективність фінансового омбудсмена; переваги і ризики створення установи фінансового омбудсмена для споживачів фінансових послуг і фінансових установ в Україні; яким чином зміни законодавства вплинуть на банки, страхові компанії та інші небанківські фінансові установи; які проблеми на фінансовому ринку зможе вирішити створення установи фінансового омбудсмена та ін.

Лігу страхових організацій України на заході представили Президент ЛСОУ Олександр Філонюк та віце-президент ЛСОУ Сергій Тарасов.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2019 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.