Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
22.11.17

Участники проекта "Открытое страхование" увеличили валовые поступления страховых платежей на 24,3%
22.11.17

ЛСОУ приняла участие в круглом столе IFC "Анализ рынка агрострахования в Украине: выводы и основные тенденции"
22.11.17

В РФ обеспокоены вопросами страхования инфраструктурных киберрисков
22.11.17

Пользователи Bitcoin Gold потеряли более 2,5 млн долларов и обвиняют команду проекта в мошенничестве
22.11.17

В РФ собираются позволить гражданам ходить с одним полисом ОМС и в государственные, и в частные больницы

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Почему рынок криптовалют нужно стимулировать?

Всплеск активного интереса к криптовалюте в течение последних нескольких месяцев поднял важную тему введения этого понятия в правовое поле в Украине. Криптовалюта - относительно новая сфера деятельности, суть которой заключается в двух составляющих - это новейшие технологии и очень высокорисковый спекулятивный инструмент. Но он точно будет развиваться и влиять на мировую экономику.

Сергей Рыбалка: Глава Комитета ВР по вопросам финансовой политики и банковской деятельности
Правило успеха
"Идеальное время для чего-то нового не настанет"
Страхование

18379.jpg


Пенсионные фонды
ЛСОУ: нормы о гарантировании рисков накопительной системы пенсионного страхования должны распространяться на страховые компании
16.08.17

ЛСОУ опрацювала проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» (реєстраційний № 6677 від 10.07.2017р.).

Законопроектом передбачено цілий ряд механізмів і способів гарантування, забезпечення надійності та зниження ризиків накопичувальної системи пенсійного страхування. Зокрема:

«Система гарантування збереження пенсійних активів є однією з найважливіших складових накопичувальної системи пенсійного страхування. Саме тому включення норм щодо гарантування, забезпечення надійності та зниження ризиків накопичувальної системи пенсійного страхування є сильною стороною законопроекту», — вважає віце-президент ЛСОУ Сергій Тарасов.

На думку Сергія Тарасова, «необхідно також врахувати, що крім недержавних пенсійних фондів суб’єктами системи накопичувального пенсійного забезпечення є страхові організації. Саме страховим організаціям надається виключне право на здійснення страхування і виплату довічних пенсій за рахунок коштів накопичувальної системи пенсійного страхування. Тому важливо поширити відповідні норми, що стосуються гарантування, забезпечення надійності та зниження ризиків накопичувальної системи пенсійного страхування, і на страхові організації».

Проектом закону передбачено внесення змін до базових пенсійних законів «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та «Про недержавне пенсійне забезпечення», а також до інших законодавчих актів, які дозволять забезпечити необхідні правові та регулятивні умови для запровадження другого рівня системи загальнообов’язкового пенсійного страхування з 1 січня 2018 року. Нацкомфінпослуг у цілому підтримує законодавчі ініціативи, спрямовані на забезпечення реформування системи з метою покращення пенсійного забезпечення громадян шляхом здійснення власних накопичень на старість шляхом запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування — https://nfp.gov.ua/files/ROZPORYADGHRNYA/2017/2017-08-08/%D0%A0%D0%9A-3387.pdf

Згідно з законопроектом, «другий рівень — накопичувальна система загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, що базується на засадах накопичення коштів застрахованих осіб у недержавних пенсійних фондах та здійснення фінансування витрат на оплату договорів страхування довічних пенсій і одноразових виплат на умовах та в порядку, передбачених законом».

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» розроблено з метою забезпечення повноцінного реформування пенсійної системи, покращення пенсійного забезпечення громадян шляхом здійснення власних накопичень на старість та економічного зростання країни.

Змінами встановлюється, що страхові внески до накопичувальної системи пенсійного страхування нараховуються і сплачуються застрахованою особою або роботодавцем у розмірі 2 відсотків від суми заробітку (доходу) застрахованої особи, із щорічним  збільшенням на 1 відсоток до досягнення 7 відсотків і подальшої сплати у зазначеному розмірі.

Обов’язкову участь у накопичувальній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування беруть особи, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, і яким на 1 липня 2018 року виповнилося не більш як 35 років.

Особи, яким виповнилося більше 35 років (але які не досягли пенсійного віку), мають право брати добровільну участь у обов`язковій накопичувальній системі пенсійного страхування.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2017 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.