Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
23.02.18

Украинскому сектору финтеха необходимо до 75 млн долларов инвестиций - исследование
23.02.18

Почти 40% рынка новых машин составляют авто белого цвета - исследование
23.02.18

В РФ заявили, что не позволят иностранным СК продавать полисы по обязательным видам страхования
23.02.18

ЛСОУ приняла участие в заседании комитета по защите финансовых услуг
23.02.18

СК "Глобус" подвела итоги работы за январь 2018 года

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Реформа отчетности финансовых учреждений и ее аудита в 2018 году вступит в активную фазу

Для того, чтобы сделать небанковские финансовые услуги более доступными, их стоимость необходимо уменьшить за счет повышения эффективности небанковских финансовых учреждений, а также усиления конкуренции и прозрачности в финансовом секторе. Одним из направлений обеспечения прозрачности является реформирование отчетности финансовых учреждений и ее аудита.

Александр Залетов: член Национальной комиссии по регулированию рынков финансовых услуг
Правило успеха
"Знаменитые люди становятся такими благодаря работе, через нее мы самореализовываемся"
Страхование

18379.jpg


Пенсионные фонды
ЛСОУ: нормы о гарантировании рисков накопительной системы пенсионного страхования должны распространяться на страховые компании
16.08.17

ЛСОУ опрацювала проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» (реєстраційний № 6677 від 10.07.2017р.).

Законопроектом передбачено цілий ряд механізмів і способів гарантування, забезпечення надійності та зниження ризиків накопичувальної системи пенсійного страхування. Зокрема:

«Система гарантування збереження пенсійних активів є однією з найважливіших складових накопичувальної системи пенсійного страхування. Саме тому включення норм щодо гарантування, забезпечення надійності та зниження ризиків накопичувальної системи пенсійного страхування є сильною стороною законопроекту», — вважає віце-президент ЛСОУ Сергій Тарасов.

На думку Сергія Тарасова, «необхідно також врахувати, що крім недержавних пенсійних фондів суб’єктами системи накопичувального пенсійного забезпечення є страхові організації. Саме страховим організаціям надається виключне право на здійснення страхування і виплату довічних пенсій за рахунок коштів накопичувальної системи пенсійного страхування. Тому важливо поширити відповідні норми, що стосуються гарантування, забезпечення надійності та зниження ризиків накопичувальної системи пенсійного страхування, і на страхові організації».

Проектом закону передбачено внесення змін до базових пенсійних законів «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та «Про недержавне пенсійне забезпечення», а також до інших законодавчих актів, які дозволять забезпечити необхідні правові та регулятивні умови для запровадження другого рівня системи загальнообов’язкового пенсійного страхування з 1 січня 2018 року. Нацкомфінпослуг у цілому підтримує законодавчі ініціативи, спрямовані на забезпечення реформування системи з метою покращення пенсійного забезпечення громадян шляхом здійснення власних накопичень на старість шляхом запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування — https://nfp.gov.ua/files/ROZPORYADGHRNYA/2017/2017-08-08/%D0%A0%D0%9A-3387.pdf

Згідно з законопроектом, «другий рівень — накопичувальна система загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, що базується на засадах накопичення коштів застрахованих осіб у недержавних пенсійних фондах та здійснення фінансування витрат на оплату договорів страхування довічних пенсій і одноразових виплат на умовах та в порядку, передбачених законом».

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» розроблено з метою забезпечення повноцінного реформування пенсійної системи, покращення пенсійного забезпечення громадян шляхом здійснення власних накопичень на старість та економічного зростання країни.

Змінами встановлюється, що страхові внески до накопичувальної системи пенсійного страхування нараховуються і сплачуються застрахованою особою або роботодавцем у розмірі 2 відсотків від суми заробітку (доходу) застрахованої особи, із щорічним  збільшенням на 1 відсоток до досягнення 7 відсотків і подальшої сплати у зазначеному розмірі.

Обов’язкову участь у накопичувальній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування беруть особи, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, і яким на 1 липня 2018 року виповнилося не більш як 35 років.

Особи, яким виповнилося більше 35 років (але які не досягли пенсійного віку), мають право брати добровільну участь у обов`язковій накопичувальній системі пенсійного страхування.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2018 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.