Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
14.12.18

На заседании Общественного совета при Госфинмониторинге обговорили результаты работы в 2018 году
14.12.18

В Нацкомфинуслуг рассмотрели вопрос согласования новой редакции статута МТСБУ
14.12.18

В мире стремительно растет спрос на страхование коллекционного виски - AIG
14.12.18

XV Международная Карпатская страховая конференция состоится 13-16 февраля
14.12.18

В ноябре "АХА Страхование" выплатила 65,7 млн грн возмещений по случаям угонов, пожаров, ДТП

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Реформа отчетности финансовых учреждений и ее аудита в 2018 году вступит в активную фазу

Для того, чтобы сделать небанковские финансовые услуги более доступными, их стоимость необходимо уменьшить за счет повышения эффективности небанковских финансовых учреждений, а также усиления конкуренции и прозрачности в финансовом секторе. Одним из направлений обеспечения прозрачности является реформирование отчетности финансовых учреждений и ее аудита.

Александр Залетов: член Национальной комиссии по регулированию рынков финансовых услуг
Правило успеха
"Победитель быстро принимает решение и придерживается его"
Страхование

18379.jpg


Страховые объединения
ЛСОУ приняла участие в Форуме энергоэффективного партнерства
03.05.18

27 квітня 2018 року у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності провело головну подію року у сфері енергоефективності –  IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

«Україна до 2020 року має скоротити до 9% споживання первинної енергії. Щодо використання відновлювальних джерел енергії (ВДЕ), на сьогодні країна використовує лише 2,6% і за 2 роки Уряд планує збільшити цю цифру до 11%. У той же час, Європа поставила собі завдання до 2030 року збільшити до 27% ВДЕ у кінцевому
материалы в тему:
енергоспоживанні, і це є світовим трендом. Тому зменшення енергоспоживання і розвиток відновлювальних джерел енергії – це наші зобов’язання, які імплементують Україну в європейський простір і наближують до енергонезалежності», — зазначив Віце-прем’єр-міністр України–Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. За його словами, кожен відсоток зменшення споживання по енергоносіях – це додаткові технології, робочі місця, зменшення валютного навантаження на бюджет країни і впровадження якісного сервісу.

Розуміючи актуальність теми споживання первинної енергії в усьому світі та в Україні, Ліга страхових організацій України багато уваги приділяє роботі з цього питання. Минулого року Ліга страхових організацій України провела ряд офіційних зустрічей з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України щодо обговорення питання залучення страхових компаній до розвитку сфери відновлюваних технологій та виступила інформаційним партнером Тижня альтернативної енергетики «Alternative Energy Week». На думку Президента Ліги страхових організацій України Олександра Філонюка, в усьому світі проблеми енергонезалежності держави, реформи в сфері енергоефективності та енергетики є пріоритетними для національної безпеки країни, і лише ретельне вивчення  досвіду Європейських партнерів дасть можливість ознайомитися з усіма сферами ринку відновлюваної енергетики, та зрозуміти перспективи цього бізнесу для страхового ринку України.

Участь у відкритті Форуму взяли Геннадій ЗУБКО, Віце-прем’єр-міністр України–Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України; Остап СЕМЕРАК — Міністр екології та природних ресурсів України; Максим НЕФЬОДОВ, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України; Сергій САВЧУК, Голова Держенергоефективності; Віктор ГАЛАСЮК, Голова Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва;      Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, в.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки; Блерта ЧЕЛА, заступник директора ПРООН в Україні; Торстен ВЕЛЛЕРТ, керівник підгрупи «Енергетика та екологія» Групи Європейської Комісії з підтримки України та ін. Лігу страхових організацій України на заході представив Президент ЛСОУ Олександр Філонюк.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2018 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.