Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
17.07.19

К договору об электронном документообороте с Нацкомфинуслуг присоединились 11 страховщиков
17.07.19

В Нацкомфинуслуг обсудили проект по внесению изменений в законодательство о туризме
17.07.19

В США застрахованный ущерб от урагана "Барри" оценивают в 300 млн долларов
17.07.19

В Северной Корее заработал первый сайт страхового брокера
16.07.19

Народные депутаты подали в КС представление о конституционности нормы о принудительном лишении акций миноритариев

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Инвестиция в стиральную машину сегодня принесет людям большую выгоду, чем НПФ

НКЦБФР обнародовала законопроект, который прописывает основы внедрения накопительного уровня пенсионной системы в Украине. Если парламент одобрит документ, уже с 2023 году каждый работающий украинец в возрасте до 40 лет будет обязан ежемесячно отчислять в специальный накопительный фонд 2% дохода, чтобы обеспечить себе достойную старость. Со временем размер отчислений достигнет 10%.

Тимур Хромаев: глава НКЦБФР
Правило успеха
"Мы всегда можем научиться чему-то новому и вырасти"
Страхование

18379.jpg


Страховые объединения
ЛСОУ выступила информационным партнером ІІI Международного форума корпоративных директоров
06.12.18

4 грудня 2018 року у Києві відбувся ІІI Міжнародний форум корпоративних директорів. Ліга страхових організацій України виступила інформаційним партнером Форуму.

Мета заходу — ознайомлення широкого кола фахівців, які працюють в сфері корпоративного управління в Україні, з кращими практиками роботи незалежних директорів в українських компаніях та відповідними аспектами міжнародної передової практики корпоративного управління.

материалы в тему:
«Головним у побудові моделі корпоративного управління компанії є визначення оптимальних місця і ролі Ради директорів (Наглядової ради), філігранний підбір складу Ради, тонке налагодження взаємовідносин Ради та виконавчого органу. Досвід успішного вирішення цих завдань в Україні вже напрацьовано і, звичайно, про нього дуже важливо дізнатися «з перших вуст», задати питання, обговорити нюанси», — підкреслив Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління – одного з організаторів Форуму.

Катерина Рожкова, Перший заступник Голови Національного банку України, у своєму виступі зупинилась на позитивних ефектах запровадження наглядових рад в банках, і зазначила, що їх ефективна робота сприяє прибутковості банків. Роман Шпек, Голова Ради Незалежної асоціації банків України, зауважив, що «уряд намагається доганяти бізнес, але зі свого досвіду скажу, краще йти назустріч, бо якщо доганяти, то не здогониш. Ми наперед знаємо, хто програє. У бізнесу більше можливостей для розвитку, він гнучкіший і швидше адаптується до змін». Спікери зазначили, що реформу корпоративного управління потрібно продовжувати, та на всіх підприємствах, де створені наглядові ради, є відчутне покращення роботи.

В рамках одноденної роботи Форуму, участь в якому взяло понад 200 учасників, виступили 25 спікерів – українських і міжнародних експертів; було представлено 5 кейсів українських компаній, що мають цікавий досвід роботи корпоративних директорів. Розглядались такі питання як формування Наглядових рад, корпоративне управління як основний критерій для прийняття рішення міжнародними інвесторами, забезпечення Радою розробки та реалізації інвестиційної стратегії компанії, ефективна Наглядова рада як чинник сталого розвитку неприбуткових та благодійних організацій, громадських об’єднань;  приклади успішних транзакцій, досвід провідних Executive Search консультантів; вдосконалення діяльності Наглядової Ради як об’єкту інтересу інвесторів, кейси АБ «Укргазбанк» та IFC.

Учасники заходу — власники бізнесу, перші особи і топ-менеджери державних, приватних та публічних компаній, представники державних органів, що здійснюють управління державними корпоративними правами, члени Наглядових рад, в тому числі незалежні директори; виконавчі керівники компаній, представники українських і міжнародних інвестиційних і фінансових організацій, експерти, консультанти, фахівці, які працюють в сфері корпоративного права та управління.

Формат заходу передбачав панельну дискусію зі спікерами та експертами.

Форум корпоративних директорів – це місце зустрічі міжнародного досвіду та української практики в сфері корпоративного управління, обмін думками між провідними експертами та представниками влади, обговорення новацій законодавства і розгляд кращих кейсів зі створення ефективної системи корпоративного управління. Унікальність цьогорічного Форуму обумовлюється тим, що на ньому вперше в Україні розглядаються реальні кейси побудови Наглядових рад і залучення незалежних директорів у них.

Лігу страхових організацій України на заході представила директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2019 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.