Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости

Все новости >>>

 

Мнение профессионала
В шаге от доверия. Что изменится для клиентов на рынке страховых услуг

Если для европейцев страховать свое имущество, жизнь или здоровье так же естественно, как дышать, то в Украине ситуация другая. Доверять страховщикам граждане все еще не спешат, выбирая из всего разнообразия страховых услуг преимущественно медицинское или автострахование. Новый закон о страховании коренным образом меняет рынок страховых услуг. Какие перспективы он открывает для потребителей и станут ли украинцы больше доверять страховщикам?

Ольга Шумик: директор Департамента методологии регулирования деятельности небанковских финансовых учреждений НБУ
Правило успеха
"Когда уходят полубоги, приходят боги"
Страхование

 


Нормативно-законодательная база
Нацкомфинуслуг пояснила вопросы возмещения ущерба, причиненного смертью потерпевшего
05.12.18

З метою запобігання виникнення суперечностей при врегулюванні питань  за договорами обов’язкового  страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів щодо відшкодування страховими компаніями шкоди, заподіяної смертю потерпілого  Нацкомфінпослуг повідомляє наступне.

Відповідно до пункту 27.2 статті 27 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (далі –Закон), страховик (у випадках, передбачених
материалы в тему:
статтею 41 цього Закону, — МТСБУ) здійснює відшкодування шкоди, заподіяної смертю потерпілого, на умовах, встановлених статтею 1200 Цивільного кодексу України, кожній особі, яка має право на таке відшкодування, рівними частинами. Загальний розмір страхового відшкодування (регламентної виплати) утриманцям одного померлого не може бути меншим, ніж 36 мінімальних заробітних плат у місячному розмірі, встановлених законом на день настання страхового випадку.

Пунктом  35.2 статті 35 Закону передбачено перелік документів, які додаються до заяви про страхове відшкодування, зокрема, документи передбачені підпунктом є) пункту 35.2 статті 35 Закону: документи, що підтверджують перебування на утриманні потерпілого, його доходи за попередній (до настання дорожньо-транспортної пригоди) календарний рік, розміри пенсій, надані утриманцям внаслідок втрати годувальника, — у разі вимоги заявника про відшкодування шкоди у зв’язку із смертю потерпілого.

"Звертаємо увагу, що у разі вимоги заявника про відшкодування шкоди у зв’язку із смертю потерпілого, на умовах, встановлених статтею 1200 Цивільного кодексу України,  у розмірі, що не перевищує 36 мінімальних заробітних плат у місячному розмірі, встановлених законом на день настання страхового випадку, документом що підтверджує доходи потерпілого за попередній (до настання дорожньо-транспортної пригоди) календарний рік може бути довідка (заява, повідомлення тощо) про відсутність доходів у потерпілого, складена  власноруч особою, яка має право на отримання відшкодування", - йдеться в повідомленні.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua




Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2024 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.