Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
25.06.19

Австрийский суд одобрил экстрадицию Фирташа в США
25.06.19

Количество договоров е-ОСАГО превысило полмиллиона - МТСБУ
24.06.19

Суд разблокировал конкурс на должность главы Гостаможни
24.06.19

Гройсман заявляет о повышении пенсии пенсионерам с большим стажем и маленькими зарплатами
24.06.19

Нацкомфинуслуг меняет коэффициенты на ОСАГО, стоимость вырастет для жителей городов-спутников Киева и владельцев евроблях

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Инвестиция в стиральную машину сегодня принесет людям большую выгоду, чем НПФ

НКЦБФР обнародовала законопроект, который прописывает основы внедрения накопительного уровня пенсионной системы в Украине. Если парламент одобрит документ, уже с 2023 году каждый работающий украинец в возрасте до 40 лет будет обязан ежемесячно отчислять в специальный накопительный фонд 2% дохода, чтобы обеспечить себе достойную старость. Со временем размер отчислений достигнет 10%.

Тимур Хромаев: глава НКЦБФР
Правило успеха
"Из маленькой искры разгорается большое пламя" Данте Алигьери
Страхование

18379.jpg


Финтех
Президент ЛСОУ принял участие в форуме ТПП "Кибербезопасность - защити свой бизнес"
20.06.18

19 червня 2018 року в ТПП України за ініціативи комітету електронних комунікацій при ТПП України відбувся форум «Кібербезпека − захисти свій бізнес». Одним із ключових елементів кібербезпеки є підвищення обізнаності суспільства про існуючі та потенційні загрози.

Форум став платформою для обговорення шляхів допомоги компаніям будь-якого масштабу в оцінці, розробці та зміцненні своїх програм кібербезпеки для захисту бізнесу, просвіти та обміну досвідом (технології, законодавство, рішення); виявлення кращих практик у сфері інформаційної безпеки; налагодження міжгалузевого діалогу
материалы в тему:
«Суспільство – бізнес – держава»; надання дійсного поштовху в українському суспільстві  щодо підвищення уваги до кібернетичних загроз і шляхів їх подолання.

Обговорення проблематики відбулося  у трьох форматах: політичний – стратегія формування екосистеми безпеки держави; технологічний – прикладні технології з інформаційної безпеки для бізнесу; та освітній – проблеми і перспективи підготовки експертів із кібербезпеки.

Спікери форуму зазначили, що в Україні тема кібербезпеки за останні три роки набула значних зрушень. Однак і сьогодні ще багато хто і в уряді, і в бізнесі, і в суспільстві не відчуває достатньої обізнаності про кіберзагрози або не підготовлені до них. Кібербезпека має стати частиною культури кожної бізнес-одиниці чи установи. Компанії, уряд і вендори мають спільно розвивати кіберекосистему, як складне співтовариство взаємодіючих пристроїв, мереж, людей і організацій, процесів і технологій. Це створить умови для пом’якшення загроз, які щодня стають більш витонченими та небезпечними.

Лігу страхових організацій на заході представив Президент організації Олександр Філонюк, який наголосив, що проведення таких заходів та  співпраця з ТПП України дають вагомі підстави для реалізації певних механізмів упередження кіберзагроз та мінімізації наслідків кібератак,  зазначивши, що в усьому світі страхування кібер-ризиків є важливим компонентом підвищення рівня кібер-захисту бізнесу.

Як вже повідомлялось, Ліга страхових організацій України входить до складу Антикризового Центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України і бере активну участь у його роботі. Перше засідання Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України відбулось у липні 2017 року.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2019 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.