Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
25.06.19

Австрийский суд одобрил экстрадицию Фирташа в США
25.06.19

Количество договоров е-ОСАГО превысило полмиллиона - МТСБУ
24.06.19

Суд разблокировал конкурс на должность главы Гостаможни
24.06.19

Гройсман заявляет о повышении пенсии пенсионерам с большим стажем и маленькими зарплатами
24.06.19

Нацкомфинуслуг меняет коэффициенты на ОСАГО, стоимость вырастет для жителей городов-спутников Киева и владельцев евроблях

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Инвестиция в стиральную машину сегодня принесет людям большую выгоду, чем НПФ

НКЦБФР обнародовала законопроект, который прописывает основы внедрения накопительного уровня пенсионной системы в Украине. Если парламент одобрит документ, уже с 2023 году каждый работающий украинец в возрасте до 40 лет будет обязан ежемесячно отчислять в специальный накопительный фонд 2% дохода, чтобы обеспечить себе достойную старость. Со временем размер отчислений достигнет 10%.

Тимур Хромаев: глава НКЦБФР
Правило успеха
"Если хотите чтобы Вам открыли - СТУЧИТЕ!" Библия
Страхование

18379.jpg


Страховые объединения
Президент ЛСОУ участвует в Ukrainian Financial Forum 2018 в Одессе
20.09.18

20-21 вересня в Одесі проходить п’ятий щорічний Український фінансовий форум, який організовує фінансова група ICU. Лігу страхових організацій України на заході представляє Президент ЛСОУ Олександр Філонюк.

«Глобалізація світової економіки обумовлює зміни світового фінансового ринку. Розмиваються межі між його різними сегментами, одні країни і галузі економіки впливають на інші країни і галузі. Інституційні інвестори шукають шляхи переорієнтації своїх інвестицій у країни, економічна і політична ситуація в яких є сприятливішою для ведення бізнесу. Саме створення таких сприятливих
материалы в тему:
умов і для зовнішніх, і для внутрішніх інвесторів є викликом сьогодення для розвитку національного фінансового ринку і економіки країни в цілому», — вважає Президент ЛСОУ.

Ukrainian Financial Forum 2018 – провідний майданчик для обговорення найсерйозніших фінансових подій та тенденцій в Україні та у світі, на якому представники світових наддержав, розкажуть про своє бачення того, у якому стані знаходиться світова економіка і куди вона рухається. Серед питань для обговорення у перший день роботи Форуму: глобальна фінансова система та світова економіка: чого чекати Україні від двох супердержав?; чи стане політика перешкодою руху вперед? Реформи в рік виборів; змінюючи підходи в енергетичному секторі України; революція альтернативної енергетики в Україні; держава як ефективний власник; ставка на майбутнє: організована торгівля на товарних ринках України; що станеться через рік? Погляд у майбутнє української економіки.

«Програма форуму суттєво відрізняється від наших попередніх конференцій, акцентуючи увагу на світовому фінансово-економічному контексті, інноваційному інвестуванні та новітніх тенденціях в управлінні капіталом. У публічній дискусії зустрінуться лідери з різних сфер українського і міжнародного бізнесу, а також регулятори, що визначають правила роботи ринків в нашій країні і за кордоном», – розповідає Костянтин Стеценко, керуючий партнер групи ICU. Зокрема, експерти провідних світових фінансових ринків, в тому числі, Китаю, США і Великобританії, в ході форуму окреслять напрямки розвитку глобальних економік на найближчі роки. А представники українського уряду і великого бізнесу розкажуть про наслідки для України світових фінансових процесів і поділяться планами реформ.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2019 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.