Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
20.05.19

Страховщикам жизни нужно 45 млн грн собственного капитала на валютную лицензию - постановление НБУ
20.05.19

В Киеве рабочая группа при ТПП обсудила нормы законодательства по Экспортно-кредитному агентству
20.05.19

Нацкомфинуслуг исключила из государственного реестра семь страховых компаний
20.05.19

СК "Теком" выплатила в первом квартале 5,5 млн грн
17.05.19

В первом квартале участники проекта ЛСОУ собрали по ОСАГО 251,3 млн грн страховых премий, выплатили 168,8 млн грн

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Инвестиция в стиральную машину сегодня принесет людям большую выгоду, чем НПФ

НКЦБФР обнародовала законопроект, который прописывает основы внедрения накопительного уровня пенсионной системы в Украине. Если парламент одобрит документ, уже с 2023 году каждый работающий украинец в возрасте до 40 лет будет обязан ежемесячно отчислять в специальный накопительный фонд 2% дохода, чтобы обеспечить себе достойную старость. Со временем размер отчислений достигнет 10%.

Тимур Хромаев: глава НКЦБФР
Правило успеха
"Все что живо – растет, переставая развиваться, организм умирает"
Страхование

18379.jpg


Интересное в страховании
В Киеве обговорили вопросы использования облигаций как инструмента для привлечения инвестиций
22.03.18

20 березня 2018 року лізингова компанія «ЕСКА Капітал» провела дискусію: «Як і де зберігати накопичені кошти? Облігації як сучасні інструменти для залучення інвестицій в український бізнес». Віце-президент ЛСОУ Сергій Тарасов виступив спікером заходу.

«Кошти, залучені за допомогою облігацій внутрішньої державної позики, не спрямовуються до реального сектору економіки. Вкрай потрібні інструменти, що дозволять розвиватись підприємствам і збільшувати додану вартість. Реальний сектор економіки, ринок фінансових послуг і фондовий ринок є взаємозалежними. Тому для забезпечення економічного розвитку необхідний комплексний підхід. Важливо на законодавчому і регуляторному рівнях приділяти увагу не лише відносинам емітент-інвестор, а й відносинам власності в цілому та підвищенню рівня корпоративного управління. Також формування надійного ринку корпоративних облігацій є надзвичайно актуальним на порозі запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Без створення альтернатив ОВДП і банківським депозитам для розміщення пенсійних активів така система може виявитись нестійкою у довготривалій перспективі», — зазначив під час виступу Сергій Тарасов.

материалы в тему:
За прогнозами експертів, ринок корпоративних облігацій стане рушійною силою для розвитку фондового ринку та може укріпити економіку країни в цілому. Як відмітили фінансові експерти: представник регулятору фондового ринку, влади та інші експерти під час ініційованою представниками ЕСКА Капітал зустрічі з медіа 20 березня у столичному просторі iHUB, — потенціал ринку становить 200 млрд гривень. Наразі за офіційними даними НБУ у населення накопичено більш ніж 304 млрд гривень, які не працюють, просто знаходяться вдома. Це майже 41% бюджету України. Якщо їх буде залучено до українського бізнесу, країна зможе підвищити свої економічні показники та укріпити економіку.

В результаті дискусії, експерти дійшли висновку, що корпоративні облігації стали більш доступними, мають достатній рівень надійності, та можуть стати вирішенням питання із залученням грошей у середній бізнес.

«Сьогодні надзвичайно важливо розкривати інформацію про позитивний досвід використовування фінансових інструментів для залучення інвестицій. Без цього буде складно сформувати необхідний рівень довіри між учасниками відносин та забезпечити сталий розвиток», — вважає Сергій Тарасов.

У зустрічі прийняли участь ключові експерти фінансового та фондового ринку: Руслан Демчак, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Максим Лібанов, член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, Тарас Козак, Засновник та Президент інвестиційної Групи УНIВЕР, Іван Компан, економіст, директор Deloitte Academy Ukraine, викладач Единбурзької бізнес-школи, Олександр Буковинський, директор “ЕСКА Капітал”, представники Національного депозитарію України та інші лідери фінансового ринку.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2019 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.