Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
23.01.19

Бизнес не умеет страховаться от курсовых колебаний - эксперты
23.01.19

Застрахованный ущерб от природных катастроф в Канаде составил 1,9 млрд долларов
22.01.19

МТСБУ определила размер предельной суммы выплат по обязательствам СО "Ильичевское"
22.01.19

МТСБУ начинает выплаты по обязательствам СК "Здорово"
22.01.19

"Кредит-Рейтинг" подтвердил рейтинг СК "ТАС" на уровне uaAA+

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Реформа отчетности финансовых учреждений и ее аудита в 2018 году вступит в активную фазу

Для того, чтобы сделать небанковские финансовые услуги более доступными, их стоимость необходимо уменьшить за счет повышения эффективности небанковских финансовых учреждений, а также усиления конкуренции и прозрачности в финансовом секторе. Одним из направлений обеспечения прозрачности является реформирование отчетности финансовых учреждений и ее аудита.

Александр Залетов: член Национальной комиссии по регулированию рынков финансовых услуг
Правило успеха
"Самый большой риск – жить в будущем жизнью, которая не приносит радости"
Страхование

18379.jpg


Медицинское страхование
В Киеве презентовали систему электронной медицины e-Health и телемедицины
13.12.17

12 грудня 2017 року в Торгово-промисловій Палаті України відбулось засідання Комітету з електронних комунікацій з питання «Екосистема електронної медицини (e-Health) – інноваційні рішення, кращі світові практики та їх застосування в Україні». Лігу страхових організацій України на заході представив віце-президент організації Сергій Тарасов.

Під час засідання Комітету, засобами глибокого віртуального занурення було продемонстрована практична робота екосистеми електронної медицини (e-Health) та телемедицини в європейських
материалы в тему:
країнах. Лікарі одного із провідних госпіталів Великобританії віддалено продіагностували одного із бажаючих прямо в залі засідання і присутній український лікар так само в режимі он-лайн продіагностував реального пацієнта із цієї клініки. Крім цього, учасники засідання ознайомились з реальним наповненням e-Health, що вже функціонує в Європі.

У всьому світі е-Health є надзвичайно важливою з точки зору забезпечення збереження і охорони здоров’я, функціонування та розвитку новітніх технологій і інструментарію підвищення якості життя людей, збільшення продуктивного віку та вікового порогу смертності, зменшення захворюваності і розповсюдженості хвороб, впровадження передових технологій моніторингу, діагностики та лікування. Тому Комітет з електронних комунікацій Торгово-промислової Палати України пропонує узагальнити і дослідити те, що вже зроблено в розвинутих країнах світу з цих питань і те, що тільки планується зробити в наступному році, а також стратегічно: у середньо- і довгостроковій перспективі.

Планується, що за результатами презентації з урахуванням українських реалій члени комітету підготують концептуальні рекомендації державі та бізнесу стосовно стратегії і тактики впровадження e-Health та телемедицини в Україні.

Під час засідання також наголошувалось на важливості якнайшвидшого підписання  Президентом України Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» (проект №7117 від 18.09.2017р.), який визначає правові, економічні та організаційні засади і напрями регулювання розвитку охорони здоров’я у сільській місцевості для забезпечення гарантій рівного доступу громадян до якісного та ефективного медичного обслуговування. Відповідно до проекту закону, Держава забезпечує виконання заходів з підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості за таким основним напрямом, як впровадження сучасних технологій з медичного обслуговування у сільській місцевості, зокрема з використанням телемедицини, особливо якщо відстань та час є критичними чинниками для надання медичної допомоги, здійснення належного ресурсного забезпечення впровадження медичного обслуговування з використанням телемедицини (телемедичне консультування, телемедичний консиліум, телеметрія та домашнє телеконсультування).


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2019 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.