Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости

Все новости >>>

 

Мнение профессионала
В шаге от доверия. Что изменится для клиентов на рынке страховых услуг

Если для европейцев страховать свое имущество, жизнь или здоровье так же естественно, как дышать, то в Украине ситуация другая. Доверять страховщикам граждане все еще не спешат, выбирая из всего разнообразия страховых услуг преимущественно медицинское или автострахование. Новый закон о страховании коренным образом меняет рынок страховых услуг. Какие перспективы он открывает для потребителей и станут ли украинцы больше доверять страховщикам?

Ольга Шумик: директор Департамента методологии регулирования деятельности небанковских финансовых учреждений НБУ
Правило успеха
"Сегодняшний день уникален и никогда не вернется"
Страхование

 


Медицинское страхование
В Украине стартовал пилотный проект по внедрению системы добровольного медицинского страхования расходов на лекарственные средства
07.12.21

В Україні стартувала нова ініціатива МОЗ та Комітету ВР України з питань здоров’я нації, провідних асоціацій страхових компаній та ПриватБанку щодо впровадження добровільного медичного страхування витрат на лікарські засоби.

Спільний меморандум про співпрацю в галузі розвитку медичного страхування 7 грудня підписали керівники міністерства, парламентського комітету з питань здоров’я нації, ПриватБанку та Національної асоціації страховиків України, Ліги страхових організацій України і Асоціації «Страховий бізнес».

“Чому нам цікавий розвиток медичного страхування, як однієї з
материалы в тему:
найбільш важливих реформ, що стосуються кожного українця? Тому що нам довіряють пів країни, ми найбільш технологічний банк України, і разом ці фактори роблять ПриватБанк унікальною платформою для розвитку інновацій не лише в банківській сфері, а й всіх сферах розвитку суспільства, - відзначив голова правління Приватбанку Герхард Бьош. - Ми маємо унікальні компетенції та досвід, щоб разом з партнерами страхового ринку, медичної галузі рухати вперед такі проекти, які роблять життя українців більш якісним та безпечним, та сприяють розвитку найсучаснішого медичного сервісу”.

Згідно з меморандумом, сторони домовилися про впровадження в Україні прозорої, конкурентної та ефективної системи добровільного медичного страхування, пов’язаного із відшкодуванням понесених застрахованою особою витрат на лікарські засоби та вироби медичного призначення при отриманні медико-санітарної допомоги. Меморандум має відкриту форму — до нього можуть приєднатися інші учасники, які готові розвивати медичні сервіси в Україні. Наразі формується робоча група для відпрацювання питань та рішень, які можуть виникнути в процесі реалізації проекту.

З початку грудня пілотний проект фармакологічного страхування вже стартує в 6 містах України - Рівному, Сумах, Запоріжжі, Одесі, Харкові та Києві. Система буде підключена до сімейного лікаря, який під час обстеження ідентифікує пацієнта та його страховий поліс. Після постановки діагнозу, сімейний лікар виписує рецепт на ліки, і якщо вони входять в програму фармакологічного страхування, то автоматично бронюються в аптеці. Далі пацієнту приходить смс повідомлення з адресою та назвою аптеки, де можна забрати ліки. Оплата ліків страховою компанією відбувається автоматично без залучення пацієнта або лікаря.

Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2024 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.