Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
18.06.18

Швейцарский банк считает, что биткоин может обрушить интернет
15.06.18

НБУ утвердил новые правила управлениями рисками на принципах Базельского комитета
15.06.18

Минсоцполитики готовит монетизацию субсидий с 2019 года
15.06.18

Смолий представил Совету НБУ кандидатов на должность своих заместителей
15.06.18

ФРС повысила базовую процентную ставку

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Зона комфорта для НБУ, или что делать для восстановления кредитования в Украине

Показатели ликвидности банковской системы свидетельствуют: у банков есть более 100 млрд грн высоколиквидных средств, которые они держат на корсчетах в Нацбанке или в депозитных сертификатах НБУ. Еще около 281 млрд грн инвестировано в ОВГЗ. В банковской системе есть ресурсы, она может их вкладывать в экономику. Но не кредитует. Почему?

Василий Фурман: доктор экономических наук, член Совета НБУ
Правило успеха
"Стресс полезен и позитивен, пока мы контролируем его"
Финансы

18379.jpg


Интересное в мире финансов

НБУ презентовал серию видеороликов про украинскую гривну: история и современные банкноты
13.04.17

Національний банк за підтримки Агентства з міжнародного розвитку USAID презентує просвітницьку кампанію, що направлена на усвідомлення історичності та виховання поваги до національної грошової одиниці України – гривні. У рамках проекту створено титульний ролик "Гривня - наш символ!", 9 графічних роликів-розповідей про кожну купюру із номінального ряду української валюти.

Творчим партнером інформаційно-просвітницької ініціативи виступив Український кризовий медіа центр, що вже понад 3 роки допомагає розбудові державних
материалы в тему:
комунікацій в Україні та поліпшенню іміджу країни на глобальній арені.

"Повага до незалежності України – неможлива без усвідомлення історії, у тому числі економічної. З історії України ми багато знаємо про репресії щодо мови, символіки, культури, але не всі усвідомлюємо, що українська гривня так само заборонялася всіма окупаційними щодо України державами. І гривня була одним із перших атрибутів України, який відновлювався разом з іншими елементами незалежності України в періоди відродження української державності. У рамках просвітницької кампанії український глядач зможе прослідкувати як постала і змінювалася гривня, якою була її історія в контексті загальної історії і культури України, і таким чином усвідомити, що національна валюта – це невід’ємний символ Незалежності і державності України. Міжнародна аудиторія проекту матиме можливість прослідкувати тяглість української історії і її визначних моментів через драматичні коди гривні", - розповіла співзасновник УКМЦ Наталя Попович.

Комунікаційна кампанія "Гривня - наш символ!" покликана показати національну валюту в контексті історії і культури України. Ми зазвичай звертаємо увагу лише на історичних особистостей, але у купюрах гривні зашифровано значно більше історичної та культурної інформації.

"Проект реалізовував Український кризовий медіа центр у співпраці з продакшином Світлофорфільм. Режисер - Іван Тимченко, режисер-аніматор Андрій Горлов, а музика спеціально створена братами Гадюкіними. Також велика подяка історикам, текстовим редакторам і співробітникам Музею грошей НБУ за експертну роботу", - розповіла креативний директор проекту Олеся Драшкаба.

Стартовала кампанія разом із заходами до Global Money Week, глобальної навчальної ініціативи, яку щорічно підтримує Національний банк.

"Не дивлячись на те, що в світі збільшується частка безготівкових платежів, саме національна валюта є запорукою суверенітету і процвітання країни. Гривня – давня грошова одиниця із багатою історією, якою ми справді можемо пишатись. Тож наша мета показати гривню, як невід’ємну частину української історії, української культури, боротьби за Незалежність і один з найважливіших символів становлення Незалежної України", - прокоментувала цілі кампанії Наталія Бондаренко, начальник Управління інформації та громадських комунікацій Національного банку України.

Київська гривня 11-13 століття

1 гривня

2 гривні

5 гривень

10 гривень

20 гривень

50 гривень

200 гривень

500 гривень


: Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua

Рекомендовать:Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финансовые технологии
Экономика
Нормативно-законодательная база
Финансы
Депозиты
Кадровые перестановки
Обзор рынка
Банки
Рейтинг банков
События
Кредитные брокеры
Мошенничество
Потребительское кредитование
Акулы бизнеса
Финансовые пирамиды
Интересное в мире финансов
Платежные системы
Пластиковые карты
Денежный перевод
Кредитные союзы

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2018 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.