Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости

Все новости >>>

 

Мнение профессионала
Два года закона о валюте: что сделано и чего ждать

Только представьте, два года назад, если бы вы захотели инвестировать, скажем, в акции Apple, вам нужно было бы получать лицензию. А максимальная сумма такой операции ограничивалась 50 тыс. евро в год.

Правило успеха
"Цели должны быть ясными, простыми и записанными на бумаге. Если они не записаны на бумаге и их каждый день пересматриваешь - это не цели. Это пожелания" Роберт Кийосаки
Финансы

 


События
Bank of New York заплатил рекордные 50 млн долларов за информацию о злоупотреблениях в банке
27.10.20

Комісія з цінних паперів і бірж США (Securities and Exchange Commission, SEC) виплатить рекордні $50 млн інформатору, який допоміг розкрити незаконні операції з валютою в Bank of New York Mellon.

Цей платіж став рекордним в історії американської фінансової системи виплатою приватній особі, яка допомогла виявити шахрайство з валютними курсами в BNY Mellon Corp., повідомляє WSJ.

У SEC уточнили, що колишній трейдер банку неодноразово повідомляв про
материалы в тему:
порушення всередині установи. Зокрема про те, що банк завищує ціни для великих клієнтів при торгівлі валютою.

У подальшому, незважаючи на труднощі, екстрейдер банку довів цю інформацію до відома влади та надав важливу допомогу під час розслідування.

Винагорода в $50 млн стала найбільшою за останні 10 років. Загалом викривач отримає $114 млн, оскільки крім виплати SEC він отримає ще близько $60 млн від іншого американського держоргану, назва якого не розкривається.

Нагадаємо, п’ять найбільших банків світу - JPMorgan, HSBC, Barclays, Deutsche Bank і Bank of New York Mellon допомагали олігархам і злочинцям відмивати «брудні» гроші та уникати санкцій. Про це свідчать дані секретного досьє Управління з протидії фінансовим злочинам (FinCEN), що входить у структуру Міністерства фінансів США.

Зокрема з 2012 по 2017 рік Bank of New York Mellon перерахував більше $263 млн для компаній, підконтрольних ексакціонеру ПриватБанку Ігорю Коломойському. Найбільшу частину суми на понад $202 млн перевели в грудні 2015 року та січні 2016-го сингапурські компанії Louis Dreyfus Commodities Asia у вигляді трансфертів, які зараз розслідують правоохоронні органи України. Кошти були надіслані на рахунок ПриватБанку на Кіпрі британською підставною компанією на Віргінських островах Claresholm Marketing Ltd, яка займала центральне місце в схемі відмивання грошей Коломойського протягом 2006-2016 рр. Для отримання коштів кіпрський філіал ПриватБанку використовував свій кореспондентський рахунок у Deutsche Bank Trust Company Americas. Bank of New York Mellon повідомив про операції як підозрілі в серпні 2017 року.

Загалом з 2012 по 2017 роки 34 банки повідомили про 277 підозрілих транзакцій на $308,6 млн для Коломойського.

За даними FinCEN, у базі також значаться майже 500 українських транзакцій, найбільше з яких пройшло через BNY Mellon. В цих транзакціях також засвітились Андрій Клюєв, Дмитро Фірташ, Віктор Янукович, Сергій Курченко та Юлія Тимошенко.


finclub.net




Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финансовые технологии
Экономика
Нормативно-законодательная база
Финансы
Депозиты
Кадровые перестановки
Обзор рынка
Банки
Рейтинг банков
События
Кредитные брокеры
Мошенничество
Потребительское кредитование
Акулы бизнеса
Финансовые пирамиды
Интересное в мире
Платежные системы
Пластиковые карты
Денежный перевод
Кредитные союзы

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2024 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.