Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
17.07.18

Украинский аграрный экспорт в ЕС вырос до 2,3 млрд долларов - Минагрополитики
17.07.18

Джефф Безос стал самым богатым человеком в современной истории — Bloomberg
17.07.18

Минэнергетики предлагает повысить нормы потребления газа для населения
17.07.18

Совет НБУ рекомендует установить ограничения на государственные ценные бумаги в портфеле регулятора
16.07.18

Кабмин не планирует повышать цену на газ для населения до октября — СМИ

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Зона комфорта для НБУ, или что делать для восстановления кредитования в Украине

Показатели ликвидности банковской системы свидетельствуют: у банков есть более 100 млрд грн высоколиквидных средств, которые они держат на корсчетах в Нацбанке или в депозитных сертификатах НБУ. Еще около 281 млрд грн инвестировано в ОВГЗ. В банковской системе есть ресурсы, она может их вкладывать в экономику. Но не кредитует. Почему?

Василий Фурман: доктор экономических наук, член Совета НБУ
Правило успеха
"Только тот, кто ничего не делает, избегает ошибок"
Финансы

18379.jpg


Социальная деятельность
Кредобанк и Mastercard обновили футбольную площадку в Чернигове
11.07.18

Усього в рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас» заплановано оновлення 14 майданчиків у 12 містах України.

У Чернігові презентували відновлений футбольний майданчик, розташований за адресою вул. Самострова, 9. Майданчик відновили у партнерстві Кредобанк і Mastercard у рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас». Майданчик має площу 385 квадратних метрів та відкритий для всіх охочих. Під час відновлювальних робіт на майданчику замінили фундамент, поклали покриття зі штучної трави на полі, встановили нові огорожу та спортивне обладнання, яке відповідає міжнародним вимогам міні-футболу.

материалы в тему:
«Раді бачити, як наша віра в об’єднуючу силу футболу втілюється в реальні проекти, що вже змінюють на краще життя місцевих громад. Тепер переконатись у цьому зможуть і мешканці Чернігова. Сподіваємося, що наша з партнерами ініціатива надихне місцеву громаду на хорошу гру і на народження нових футбольних легенд», — зазначила Тетяна Луценко, менеджер маркетингових програм Mastercard в Україні.

«Ми в «Кредобанку» реалізуємо чимало соціальних проектів, і тому без вагань підтримали запрошення Mastercard долучитися до Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас». Сподіваємось, що відновлений спільними зусиллями футбольний майданчик стане гарним місцем для дозвілля та чудовою можливістю для розвитку дитячих футбольних талантів, а для когось з нинішніх школярів – навіть першим кроком до старту зіркової кар’єри», — відзначив Віктор Гальчинський, керівник прес-служби ПАТ «Кредобанк».

Загалом проект передбачає облаштування 14 футбольних майданчиків у 12 містах: Броварах, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Черкасах, Чернігові та Чернівцях. У Чернігові майданчик відкривали Тетяна Луценко, менеджер маркетингових програм Mastercard в Україні, Віктор Гальчинський, керівник прес-служби ПАТ «Кредобанк», та Владислав Атрошенко – міський голова Чернігова.

Першим на оновленому майданчику пройшов товариський футбольний матч між вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Десна».

Дослідження Mastercard виявило: 48% українців переконані, що футбол об’єднує друзів і допомагає зустрічатися з новими людьми. 43% опитаних називають футбол способом відпочити й зняти стрес, а 17% грають у цю гру з дитинства. 84% опитаних українців сказали, що відновлення спортивних майданчиків для аматорського футболу не тільки збільшить інтерес до гри, а й позитивно вплине на місцеву громаду.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финансовые технологии
Экономика
Нормативно-законодательная база
Финансы
Депозиты
Кадровые перестановки
Обзор рынка
Банки
Рейтинг банков
События
Кредитные брокеры
Мошенничество
Потребительское кредитование
Акулы бизнеса
Финансовые пирамиды
Интересное в мире финансов
Платежные системы
Пластиковые карты
Денежный перевод
Кредитные союзы

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2018 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.