Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
23.10.19

Апелляционный суд Лондона обязал Коломойского, Боголюбова и других ответчиков выплатить 3,4 млн фунтов стерлингов до 12 ноября
23.10.19

Сумма вкладов физлиц в банках-участниках ФГВФЛ уменшилась до 443,6 млрд грн
23.10.19

Пул кредитов юрлиц на 487 млн грн выставлен на аукцион в ноябре - ФГВФЛ
22.10.19

Украина поднялась до следующей группы стран в рейтинге благосостояния Credit Suisse
22.10.19

Кабмин упростил назначение субсидий некоторым категориям получателей

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Разделение банков: Не всем нужна универсальная лицензия

В последние годы банковский капитал стал перетекать в другие финансовые, менее зарегулированные, сферы. Почему это происходит и что надо сделать, чтобы количество банков не уменьшалось, капитал не перетекал в другие сферы, а люди не подвергались опасности потерять свои деньги? Для усиления конкуренции на банковском рынке, упрощения доступа к банковским услугам населения, МСБ и органов местного самоуправления, а также для для активизации кредитования в регионах надо внести изменения в закон о банковской деятельности и разделить банки на базовые и универсальные.

Василий Фурман: член Совета НБУ
Правило успеха
"Чем более вы владеете основами, тем более захватывающие будут результаты"
Финансы

18379.jpg


Депозиты
Украинские суды ставят под угрозу инвестиционную привлекательность Украины - ФГВФЛ о скандале с продажей активов "Дельта Банка"
20.06.19

19.06.2019 відбувся брифінг, на якому представники ФГВФО і компанії DebtX оприлюднили деталі підготовки і продажу пулу кредитів АТ «ДЕЛЬТА БАНК», у заставі за якими були передані працюючі потужності олійно-жирових комбінатів в Одеській області та інфраструктура в порту м. Чорноморськ.

материалы в тему:
19.12.18
Светлана Рекрут: "Чуда не будет, ведь рынок умеет считать цену активов"

23.10.19
Пул кредитов юрлиц на 487 млн грн выставлен на аукцион в ноябре - ФГВФЛ

21.10.19
Ожидаемые законодательные новации в банковском секторе сделают невозможным прекращение ликвидации банка-банкрота через суд - ФГВФЛ

21.10.19
В сентябре ФГВФЛ выплатил вкладчикам неплатежеспобных банков 47,3 мл грн

20.02.19
Куда делись деньги банка "Михайловский", или Почему важно читать мелкий шрифт в банковских договорах
«Ситуація навколо продажу цих активів є одним із кричущих випадків, про які Фонд говорить постійно. Навколо нього відбувалось масове банкрутство компаній-позичальників, а з мого особистого досвіду банкрутства часто бувають керованими, спрямованими на заниження вартості активу. Крім того, ми мали справу з оскарженням договорів застави – з іще однією популярною схемою крадіжки і знецінення активів, на яку ми постійно звертаємо увагу. І коли після всіх «оборонних» заходів Фонду таки вдалось зберегти хоч якусь вартість активу, коли було проведено 15 торгів, сформувалась ринкова ціна, ми зіткнулись з іще однією класичною схемою – з зупинкою торгів через рішення суду», - повідомила заступниця директора-розпорядника ФГВФО Світлана Рекрут.

Як повідомляв Фонд гарантування, на аукціоні, що відбувся 07.06.2019, перемогла ТОВ «ФК «СКАЙ» з ціною 182,5 млн грн. Раніше, у березні 2019 року, ця сама компанія перемогла в аукціоні з продажу цих же активів, запропонувавши 906,2 млн грн. Однак тоді угоду за результатом торгів було зірвано судовою забороною за позовом юридичної особи, яка взагалі не брала участі в торгах.

«Торги за участю трьох учасників, на яких актив отримав ціну у 906 млн грн, засвідчили, що до нього є інтерес, навколо нього існує справжня конкуренція, - повідомив Директор департаменту з консолідованого продажу активів ФГВФО Тарас Єлейко. – Розуміючи цей інтерес, на наступних торгах ми обмежили максимальне зниження ціни на рівні 50% від початкової. Однак, ставки учасниками не були зроблені, і на наступних торгах ціна була знижена на 60%, потім – на 70% і зрештою на 80%», - зауважив Тарас Єлейко.

За словами директора з міжнародних операцій та розвитку бізнесу компанії DebtX Гіфорда Веста, при підготовці торгів DebtX були проведені консультації щодо продажу активу з більш як 500 найбільшими гравцями ринку в Європі і з представниками українського ринку. І коли результат торгів був поставлений під сумнів судовим рішенням за позовом сторони, яка не брала участі в торгах, це серйозно вплинуло на конкурентну ситуацію. Гіфорд Вест повідомив, що за 20 років роботи на міжнародному ринку проблемних позик компанія вперше зіткнулась з подібною ситуацією.

Він також поінформував, що за відгуками міжнародних інвесторів, в Україні є цікаві активи, але інвестори не можуть почуватись захищеними, коли не мають впевненості в ухваленні справедливих судових рішень.

Докладніше про підготовку і продаж активів Дельта Банку – на відео з брифінгу.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финансовые технологии
Экономика
Нормативно-законодательная база
Финансы
Депозиты
Кадровые перестановки
Обзор рынка
Банки
Рейтинг банков
События
Кредитные брокеры
Мошенничество
Потребительское кредитование
Акулы бизнеса
Финансовые пирамиды
Интересное в мире
Платежные системы
Пластиковые карты
Денежный перевод
Кредитные союзы

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2019 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.