Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости

Все новости >>>

 

Мнение профессионала
Два года закона о валюте: что сделано и чего ждать

Только представьте, два года назад, если бы вы захотели инвестировать, скажем, в акции Apple, вам нужно было бы получать лицензию. А максимальная сумма такой операции ограничивалась 50 тыс. евро в год.

Правило успеха
"Либо мы осуществляем наши мечты, либо мы помогаем другим осуществлять их мечты"
Финансы

 


Финансы
Українцям спростили відкриття рахунків за кордоном
03.04.22

Європейські банки пішли назустріч біженцям і спростили відкриття рахунків. Голова ради Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова розповіла, що для спрощення процедури відкриття рахунків для українців вони співпрацювали із PKO Bank Polski та асоціацією польських банків.

«Раніше треба було показати, де ти проживаєш, а зараз українцю треба мати при собі звичайний паспорт або закордонний. І просто вказати адресу або друзів, або через кого можна з тобою зв’язатися. Раніше в Польщі потрібно було показувати картку PESEL. Зараз все це спрощено, – сказала вона. – Рахунки відкривають
материалы в тему:
майже всім, але якщо ти PEP, до тебе більш прискіплива увага. Зазвичай ти можеш не більше 15-20 тис. євро на місяць класти і користуватися. І особливо не задають питання, звідки в тебе ці гроші. Але це не стосується кейсів, коли люди приносять по 0,5 млн євро».

Банки не тільки спростили відкриття рахунку, але й пішли на те, щоб обслуговування цих рахунків тимчасово було безкоштовним для українців. «В PKO цей рахунок відкривається і обслуговується безкоштовно. Близько 30-40 відділень одразу видають миттєву картку для користування тим рахунком», – підтверджує директор департаменту роздрібних клієнтів Кредобанку Олександр Супрунович.

В НБУ назвали альтернативний спосіб відкриття рахунків. «Банки зараз спростили. Крім банків, ще можна скористатися фінтех-компаніями. Є сервіс Revolut, в якого віртуальна картка відкривається буквально за 5 хвилин. Реєструєшся, завантажуєш в телефон, віртуальну картку можна прив’язати до Google Pay чи Apple Pay. Навіть без візиту до банку можна зараз відкрити рахунок, отримати картку, розплачуватися нею», – заявив директор департаменту відкритих ринків Національного банку Олексій Лупін.


Фінансовий клуб
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финансовые технологии
Экономика
Нормативно-законодательная база
Финансы
Депозиты
Кадровые перестановки
Обзор рынка
Банки
Рейтинг банков
События
Кредитные брокеры
Мошенничество
Потребительское кредитование
Акулы бизнеса
Финансовые пирамиды
Интересное в мире
Платежные системы
Пластиковые карты
Денежный перевод
Кредитные союзы

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2024 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.