Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости

Все новости >>>

 

Мнение профессионала
Два года закона о валюте: что сделано и чего ждать

Только представьте, два года назад, если бы вы захотели инвестировать, скажем, в акции Apple, вам нужно было бы получать лицензию. А максимальная сумма такой операции ограничивалась 50 тыс. евро в год.

Правило успеха
"Чем более вы владеете основами, тем более захватывающие будут результаты"
Финансы

 


Нормативно-законодательная база
В Фонде гарантирования вкладов надеются, что новый кодекс по банкротству защитит права кредиторов
01.11.18

«З початку 2018 року в Україні жодного банку не було визнано неплатоспроможним – це дає нам підстави вважати, що криза позаду, а далі буде зміцнення банківської системи. І саме зараз такий період, який ми маємо використати для того, аби закрити усі прогалини в законодавстві, щоб надалі банківська система могла стабільно розвиватися», - про це заявила заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлана Рекрут, спілкуючись з журналістами, під час круглого столу
материалы в тему:
на тему «Кредитування та суди: відновити не можна вбити». Цей захід організувала Незалежна асоціація банків України 26 жовтня у Києві.

Як повідомляв Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, однією з кричущих проблем є недосконалість судової системи. Недосконалості в законодавстві часто використовують недобросовісні позичальники чи колишні акціонери і таким чином виводять свої активи, щоб завадити Фонду реалізувати їх через аукціон.

«Недопустимим є прийняття рішень судами за формальною ознакою. Але одна кома поставлена не в тому місці, або помилка в договорі на одну десяту метра іноді стають причиною скасування договору іпотеки і це позбавляє кредит забезпечення, а Фонд можливості повернути гроші вкладникам», – сказала Світлана Рекрут.

«Саме тому у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб дійсно сподіваються, що Кодекс України з процедур банкрутства, який Верховна Рада прийняла тиждень тому, і реформа судової гілки влади – дозволять посилити права кредиторів та дадуть поштовх розвитку банківської системи». Зазначила Світлана Рекрут, відповідаючи на запитання журналістів.

Нагадаємо, протягом кризи 2014-17 років 96 банків стали неплатоспроможними. ФГВФО здійснює процедуру ліквідації 92 банків. Загальна сума коштів, отримана вкладниками банків, що були передані в управління Фонду після набуття чинності Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (26.02.2012), у рамках виплати гарантованого відшкодування станом на 1 жовтня 2018 року склала майже 90 млрд грн.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua




Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финансовые технологии
Экономика
Нормативно-законодательная база
Финансы
Депозиты
Кадровые перестановки
Обзор рынка
Банки
Рейтинг банков
События
Кредитные брокеры
Мошенничество
Потребительское кредитование
Акулы бизнеса
Финансовые пирамиды
Интересное в мире
Платежные системы
Пластиковые карты
Денежный перевод
Кредитные союзы

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2024 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.