Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
16.11.18

СК "Юнисон Страхование" рассматривает вопрос смены названия на "Инновационные технологии"
16.11.18

В Латвии задержан Рейнис Тумовс по подозрению в выведении активов CityCommerce Bank на 300 млн грн
16.11.18

У Великобритании есть возможности стать мировым центром страхования киберрисков - британский Минфин
16.11.18

Антикоррупционная прокуратура составила подозрение в незаконном обогащении экс-главе ГФС Продану
16.11.18

Минсоцполитики предлагает перенести сроки введения накопительных пенсий до 2020 года

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Реформа отчетности финансовых учреждений и ее аудита в 2018 году вступит в активную фазу

Для того, чтобы сделать небанковские финансовые услуги более доступными, их стоимость необходимо уменьшить за счет повышения эффективности небанковских финансовых учреждений, а также усиления конкуренции и прозрачности в финансовом секторе. Одним из направлений обеспечения прозрачности является реформирование отчетности финансовых учреждений и ее аудита.

Александр Залетов: член Национальной комиссии по регулированию рынков финансовых услуг
Правило успеха
"Люди с пониженной самооценкой защищаются тем, что не идут на риск"
Страхование

18379.jpg


Медицинское страхование
ЛСОУ выступила спикером круглого стола по разработке программы охраны здоровья и медобеспечения работающего населения Украины
25.05.17

24 травня 2017 року в залі засідань Київської міської ради відбулось засідання круглого столу на тему: «Про розробку Київської міської програми охорони здоров’я та медичного забезпечення працюючого населення і започаткування в місті Києві Платформи сприяння формуванню національної стратегії охорони здоров’я України».

Серед питань для обговорення — перспективи повного охоплення послугами охорони здоров’я населення міста Києва відповідно до завдань, сформульованих в Цілях сталого розвитку ООН; про проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції відновлення
материалы в тему:
15.11.18
В Киеве обговорили вопросы создания дорожной карты Национальной стратегии здравоохранения Украины

09.11.18
ЛСОУ приняла участие в медицинском форуме "Медицинская реформа: миссия (не) выполнима"

09.11.18
Основные показатели деятельности по страхованию медицинских расходов демонстрируют рост - ЛСОУ

15.11.18
Президент ЛСОУ принял участие в III Legal Energy Forum

07.11.18
Нацкомфинуслуг опубликовала проект распоряжения о внесении изменений в требования к лайфовым полисам
системи медицини праці в Україні та здійснення профілактичних заходів щодо запобігання професійним захворюванням і професійним отруєнням у працівників, зайнятих на виробництвах із шкідливими умовами праці», оприлюднений МОЗУ; механізми й мотивації формування партнерських відносин між замовниками і підрядниками послуг з охорони здоров’я та медичного забезпечення працюючого населення.

Також учасники засідання розглянули роль добровільного медичного страхування в охороні здоров’я та медичному забезпеченні працюючого населення міста Києва; актуальні питання охорони здоров’я та медичного забезпечення киян в контексті заявлених КМУ та МОЗ намірів щодо реформування системи охорони здоров’я; шляхи оптимізації партнерських відносин між замовниками та підрядниками організації й проведення попередніх та періодичних профілактичних медичних оглядів й попередження і подолання негативних явищ, що мають місце в цій роботі та ін.

Віце-президент ЛСОУ Романа Навальківська у своєму вітальному слові відзначила значний досвід вітчизняного страхового ринку в забезпеченні надійним медичним захистом широких верств населення. «Система почне працювати лише за умови активної участі у цьому процесі всіх зацікавлених сторін: державних діячів, медиків, роботодавців, працівників, страховиків, науковців та інших. З метою започаткування такої співпраці було підписано Меморандум між Українським союзом промисловців і підприємців, Лігою страхових організацій України, Об’єднанням організацій роботодавців України, Національною академією медичних наук України та Українською асоціацією сприяння охороні здоров’я населення, метою якого є сприяння формуванню Національної стратегії охорони здоров’я», — зазначила Р.Навальківська.

З доповіддю «Обґрунтування заходів по економічній і фінансовій ефективності та добровільному медичному страхуванню в охороні здоров’я та медичному забезпеченні працюючого населення міста Києва» від Ліги страхових організацій України виступила Тетяна Бутківська, Генеральний директор СК «Раритет». Вона наголосила, що виходячи з оглядового аналізу показників фінансування системи охорони здоров’я та вивчення досвіду світових моделей, Україні потрібно визначити структуру та модель фінансування системи охорони здоров’я, де основним додатковим компонентом має бути медичне страхування як солідарна участь роботодавців та працівників для отримання вільного доступу до всіх ланок охорони здоров’я і реалізації основної мети – здоров’я українців. «За останні роки розвиток медичного страхування сприяв детінізації ринку медичних послуг та зростанню податкових надходжень до державного та місцевого бюджетів, сплачених як страховиками, так і медичними закладами. Однак, не зважаючи на постійний ріст надходжень страхових платежів, рівень проникнення ДМС складає 5%, застраховано понад 16% працюючого населення,- зазначила Т.Бутківська.

Участь в обговоренні взяли запрошені депутати Київської міської ради, представники УСПП, ООРУ, Нацкомфінпослуг, Ліги страхових організацій України, Національної академії медичних наук України, роботодавців, промисловців, підприємців, профспілок, державної служби охорони праці, головного управління гігієни харчування, профільних департаментів, управлінь та відділів КМДА та РДА, лікувально-профілактичних закладів різних форм власності, громадських організацій. Лігу страхових організацій України на заході представили віце-президент ЛСОУ Романа Навальківська та директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова, керівники та представники страхових компаній-членів ЛСОУ.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2018 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.