Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
18.01.19

СЕО азиатских страховых компаний превосходят западных коллег во всем, кроме прагматизма - исследование
18.01.19

Нацкомфинуслуг исключила из госреестра СК "Золотой век"
18.01.19

Верховная Рада провалила голосование за отмену моратория на продажу земли
17.01.19

Российские депутаты хотят поднять штраф за злоупотребления при продаже страховок до 1 млн рублей
17.01.19

В Нацкомфинуслуг обсудили, какие выплаты относить к расходам за услуги по заключению страховых договоров

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Реформа отчетности финансовых учреждений и ее аудита в 2018 году вступит в активную фазу

Для того, чтобы сделать небанковские финансовые услуги более доступными, их стоимость необходимо уменьшить за счет повышения эффективности небанковских финансовых учреждений, а также усиления конкуренции и прозрачности в финансовом секторе. Одним из направлений обеспечения прозрачности является реформирование отчетности финансовых учреждений и ее аудита.

Александр Залетов: член Национальной комиссии по регулированию рынков финансовых услуг
Правило успеха
"Мы можем стать кем-то, только преодолев самих себя"
Страхование

18379.jpg


Медицинское страхование
Медицинскую отрасль необходимо реформировать с участием страхового сообщества - эксперты
02.11.17

у Лізі страхових організацій України відбулось засідання з питань медичного страхування за участі провідних експертів медичної галузі.

Відкрив захід і привітав учасників засідання Олександр Філонюк, Президент Ліги страхових організацій України. Він висловив своє бачення ситуації з урахуванням специфіки використання сьогоднішньої моделі системи охорони здоров’я України, закликав всіх учасників зустрічі до плідної співпраці та наголосив на ролі у цій роботі Комітету ЛСОУ з питань медичного страхування.

Голова
материалы в тему:
Комітету ЛСОУ з питань медичного страхування Тетяна Бутківська зазначила, що сьогодні в питаннях медичного страхування немає належної системності і реагувати на виклики часу можна лише шляхом об’єднання зусиль професіоналів для формування Національної стратегії охорони здоров’я України в сфері фінансування з використанням досвіду кращих міжнародних практик. Експерт ЛСОУ виразила надію, що  нещодавно запропоновані урядом законодавчі зміни можуть надати страховому ринку України нові можливості, які ми маємо використати і наголосила, що видатки державного бюджету на охорону здоров’я – не є страхуванням.

Запрошені на засідання представники Національної академії медичних наук України розповіли про поточну ситуацію в питанні розробки медико-економічних стандартів у медичній галузі та акцентували увагу на необхідності правового регулювання всіх процесів взаємодії лікарів,  пацієнтів та страховиків.

Також учасники засідання розглянули результати виконання Меморандуму сторін про співробітництво та пропозиції до подальшої роботи, констатували дисфункціональність існуючої системи, наголосили на необхідності реформування медичної галузі за участі у процесах страхової спільноти, і висловили точку зору щодо охоплення послугами охорони здоров’я та медичного забезпечення працюючого населення й ефективного використання наявних ресурсів.

Нагадаємо, що 10 березня 2017 року Український союз промисловців і підприємців (УСПП), Ліга страхових організацій України (ЛСОУ), Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ), Національна академія медичних наук України (НАМН) та Українська асоціація сприяння охороні здоров’я населення (УАСОЗН) підписали Меморандум про співпрацю.

Участь у засіданні взяли представники Київського відділення Української асоціації сприяння охороні здоров’я населення — голова ради Петро Миколайович Клименко, заступник голови ради Святослав Михайлович Ханенко, член ради Віктор Миколайович Дольник; представники Національної академії медичних наук України — Ігор Дмитрович Шкробанець, професор, начальник лікувально-організаційного управління, Антоніна Максимівна Нагорна, професор Інституту медицини праці НАМНУ; представник Української спілки промисловців і підприємців, Організації об’єднань роботодавців України Володимир Васильович Загородній. Лігу страхових організацій на засіданні представили Президент організації Олександр Філонюк, Голова Комітету ЛСОУ з питань медичного страхування Тетяна Бутківська, віце-президент ЛСОУ Романа Навальківська та директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2019 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.