Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
17.07.19

К договору об электронном документообороте с Нацкомфинуслуг присоединились 11 страховщиков
17.07.19

В Нацкомфинуслуг обсудили проект по внесению изменений в законодательство о туризме
17.07.19

В США застрахованный ущерб от урагана "Барри" оценивают в 300 млн долларов
17.07.19

В Северной Корее заработал первый сайт страхового брокера
16.07.19

Народные депутаты подали в КС представление о конституционности нормы о принудительном лишении акций миноритариев

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Инвестиция в стиральную машину сегодня принесет людям большую выгоду, чем НПФ

НКЦБФР обнародовала законопроект, который прописывает основы внедрения накопительного уровня пенсионной системы в Украине. Если парламент одобрит документ, уже с 2023 году каждый работающий украинец в возрасте до 40 лет будет обязан ежемесячно отчислять в специальный накопительный фонд 2% дохода, чтобы обеспечить себе достойную старость. Со временем размер отчислений достигнет 10%.

Тимур Хромаев: глава НКЦБФР
Правило успеха
"Научись принимать стресс и правильно его использовать"
Страхование

18379.jpg


Медицинское страхование
Участники страхового рынка подготовят предложения к законопроекту об обязательном медстраховании
21.03.18

У Києві 14 березня відбулось засідання круглого столу за темою: "Трансформація системи охорони здоров’я та медичне страхування в умовах впровадження Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення", який був організований за сприянням Інституту післядипломної освіти та бізнесу».

Учасниками круглого столу були запрошені: представники Верховної Ради України, Міністерства охорони здоров’я України, медичних клінік та лікувальних закладів, об’єднань страховиків, а також фахівці експерти з даного питання, представники преси.

У зв’язку із
материалы в тему:
включенням до порядку денного Верховної Ради України питання щодо впровадження обов’язкового медичного страхування в Україні існує нагальна потреба обговорення проблем та можливих наслідків медичної реформи. За ініціативи об’єднань страховиків, фахівців у галузі охорони здоров’я, медичних закладів, громадських організацій з підтримки та лікування хворих на ВІЛ, СНІД, туберкульоз та гепатит, інших зацікавлених осіб обговорювалось велике коло питань щодо проведення медичної реформи, її недоліки та проблеми.

Основна дискусія точилася навколо наступних питань:

  • Медична реформа: проблеми її впровадження та наслідки;
  • Чи буде запроваджено протягом поточного року обов’язкове медичне страхування?
  • Добровільне медичне страхування та його перспективи в Україні.

Основним модератором цього круглого столу був Яковенко Ігор Валентинович. Ігор Валентинович активно працює над проблематикою реформування галузей соціальної сфери: освіти, медицини, соціальних послуг, зокрема питаннями, пов’язаними із реформуванням фінансового механізму цих галузей. Бере участь як експерт у підготовці проектів законодавчих актів з питань розвитку фінансових ринків. Зараз працює над розробкою механізму та впровадженням системи обов’язкового медичного страхування в Україні. Є консультантом в системі представництва Світового банку в Україні. Він добре обізнаний з проблемними питаннями страхового бізнесу. В свій час він був Головою Комітету у справах нагляду за страховою діяльністю, а зараз є Президентом асоціації «Страховий бізнес». Як людина добре обізнана з усіма цими питаннями, закликав учасників щодо більш активного впровадження виважених реформ, направлених на покращення медичної галузі та важливій ролі страховиків у цій реформі.

Засідання розпочалося виступом одного із авторів законопроекту №-4981 «Про загальнообов’язкове соціальне медичне страхування в Україні», народним депутатом А.Шипко. Співавторами цього законопроекту є народні депутати Верховної Ради: Л.Денисова, Б.Розенблат, І.Єфремов та М.Поляков. Цей Закон, у випадку його прийняття, визначає правові та економічні принципи, а також фінансові механізми здійснення обов’язкового медичного страхування в Україні

Директор СК «ЕКСПО СТРАХУВАННЯ» А.Іванців також виступив перед учасниками з пропозиціями щодо внесення певних змін та правок до вищезазначеного законопроекту та поділився великим досвідом щодо організації на практиці надання страхових послуг з добровільного медичного страхування та сучасного стану добровільного медичного страхування в Україні.

Учасники зголосились підтримати в цілому цей законопроект та створити робочу групу щодо напрацювань певних змін до окремих норм та положень. Всі зауваження та правки які були висловлені учасниками круглого столу будуть опрацьовані, що дасть можливість значно покращити якість і цього майбутнього Закону, і якість медичних послуг громадянам України в сучасних умовах.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2019 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.