Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
18.12.17

Китай вводит новые правила управления страховыми активами
18.12.17

В РФ согласовывают введение временной франшизы в е-ОСАГО
18.12.17

ЕС решил положить конец анонимности биткоин-платформ
15.12.17

СК "Интер-Плюс" вошла в состав ЛСОУ
15.12.17

Автоматический процесс фиксации нарушений ПДД будет внедрен до конца 2018 года - МВД

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Почему рынок криптовалют нужно стимулировать?

Всплеск активного интереса к криптовалюте в течение последних нескольких месяцев поднял важную тему введения этого понятия в правовое поле в Украине. Криптовалюта - относительно новая сфера деятельности, суть которой заключается в двух составляющих - это новейшие технологии и очень высокорисковый спекулятивный инструмент. Но он точно будет развиваться и влиять на мировую экономику.

Сергей Рыбалка: Глава Комитета ВР по вопросам финансовой политики и банковской деятельности
Правило успеха
"Неудачи не должны вселять в нас неуверенность"
Страхование

18379.jpg


Страховые объединения
ЛСОУ и КНТЭУ подписали договор о сотрудничестве
03.03.17

2 березня 2017 року Ліга страхових організацій України та Київський  національний торговельно-економічний університет підписали двосторонній договір про співробітництво. Метою договору є співпраця, обмін інформацією і досвідом у сфері діяльності ринків фінансових послуг.

Пріоритетний напрям у співпраці — активізація роботи з проведення та участі представників компаній-членів Ліги страхових організацій України спільних заходів – круглих столів, конференцій, участь у бізнес-форумах, в рамках яких студенти матимуть
материалы в тему:
змогу ознайомитись з практичними кейсами, законодавчими ініціативами, поточною ситуацією щодо розвитку кожного з видів страхування в Україні. Окрім того, планується, що сторони в межах своїх можливостей залучатимуть  до спільної діяльності представників міжнародних організацій, органів державної влади, громадських організацій та наукових установ.

«Сьогодні в науці як системі знання відбуваються суттєві зміни: розвиток науки в сучасному суспільстві спричиняє тенденцію до все більшого зближення науки з практикою, тому співпраця ЛСОУ та КНТЕУ – прекрасна платформа для максимальної інтеграції можливостей страхових компаній України в навчальний процес, підготовки якісно нових кадрів», — вважає Президент ЛСОУ Олександр Філонюк.

Планується, що першим спільним проектом стане проведення 21 березня 2017 року X Міжнародного бізнес-форуму «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ», який пройде за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і  науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Інституту економіки і прогнозування НАН України, Академії технологічних наук України, Української асоціації бізнес-інкубаторів та інноваційних центрів, Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Білоруського державного економічного університету, Університету ім. Гульєльмо Марконі (Італія), Молдавської Економічної Академії та ін.

Ліга страхових організацій України протягом багатьох років успішно співпрацює з профільними вищими навчальними закладами України, активно підтримує проведення Міжнародних науково-практичних конференцій на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та Грудневих читань, які проходять на базі економічного факультету Київського національного університету ім. Т.Шевченка, співпрацює з іншими вищими навчальними закладами.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2017 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.