Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
23.05.18

В РФ предалагают включить агрострахование в долгосрочную стратегию развития АПК
23.05.18

В Аргентине биткоин будут использовать как альтернативу SWIFT-переводам
22.05.18

Нацкомфинуслуг инициирует введение Дня работника страхового рынка
22.05.18

Банк Англии рассматривает три сценария запуска национальной криптовалюты
22.05.18

В РФ разрабатывают минимальный стандарт противодействия мошенникам для страховщиков

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Реформа отчетности финансовых учреждений и ее аудита в 2018 году вступит в активную фазу

Для того, чтобы сделать небанковские финансовые услуги более доступными, их стоимость необходимо уменьшить за счет повышения эффективности небанковских финансовых учреждений, а также усиления конкуренции и прозрачности в финансовом секторе. Одним из направлений обеспечения прозрачности является реформирование отчетности финансовых учреждений и ее аудита.

Александр Залетов: член Национальной комиссии по регулированию рынков финансовых услуг
Правило успеха
"Неверных решение не бывает - мы не знаем, лучше ли та дорога, на которую мы не свернули"
Страхование

18379.jpg


Автострахование
МТСБУ начинает выплаты по обязательствам СК "Украина" и СК "Скайд"
13.03.17

Президія МТСБУ затвердила Порядок повернення гарантійних внесків страховиків до фонду захисту потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах шляхом врегулювання страхових випадків. Розпочато процедуру прийому документів за зобов’язаннями СК «Україна» та СК «Скайд». Документи приймаються до 30 травня 2017 року.

Згідно з порядком, страховик, який втратив членство в МТСБУ, може звернутись до МТСБУ з заявою про повернення його гарантійного внеску до ФЗП шляхом врегулювання страхових випадків за його договорами.

Виплати
материалы в тему:
за страховика проводяться в межах його внеску до ФЗП та відповідно до кількості отриманих Бюро звернень від потерпілих за договорами ОСЦПВ такого страховика. Гранична сума виплати визначається Президією МТСБУ на основі аналізу кількості отриманих звернень та наявності у заявників необхідних документів.

Виплати здійснюватимуться з урахуванням такихособливостей:

  • заява про виплату страхового відшкодування подається фізичною особою-потерпілим або його законним представником чи спадкоємцем;
  • шкода, нанесена життю, здоров’ю або майну потерпілого – фізичної особи;
  • одержувачем виплат є виключно потерпілі – фізичні особи, яким заподіяна шкода, їх законні представники чи спадкоємці;
  • страхові виплати здійснюються за заявами, що надійшли до МТСБУ в період та за зобов’язаннями страховиків, що визначені Президією МТСБУ;
  • виплати страхового відшкодування за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілого, здійснюються у повному обсязі;
  • виплати страхового відшкодування за шкоду, заподіяну майну потерпілих-фізичних осіб, здійснюються у розмірі оціненої шкоди, але не вище граничної суми виплати страхового відшкодування на одного потерпілого.

Після проведення у межах визначених граничних сум виплат фізичним особам Президія МТСБУ може прийняти рішення щодо можливості подальшого здійснення повернення залишку коштів гарантійних внесків шляхом врегулювання страхових випадків та виплат страхового відшкодування за іншими зобов’язаннями страховика (в тому числі перед юридичними особами).

Для прийняття МТСБУ рішення про здійснення страхового відшкодування до заяви на відшкодування шкоди обов’язково мають додаватися:

  1. засвідчена судом копія судового рішення про стягнення страхового відшкодування чи відшкодування шкоди - у разі, якщо спір щодо виплати страхового відшкодування чи відшкодування шкоди розглядався у суді;
  2. оригінал чи засвідчена копія листа органу виконавчої служби щодо результатів виконання судового рішення - у разі, якщо подавалася заява про примусове виконання судового рішення;
  3. письмове обґрунтування та підтвердні документи щодо причин неподання заяви про примусове виконання судового рішення - у разі, якщо спір щодо виплати страхового відшкодування чи відшкодування шкоди розглядався у суді та прийнято рішення про задоволення позову, однак заява про примусове виконання такого рішення не подавалася;
  4. засвідчена судом копія постанови суду про притягнення до адміністративної відповідальності особи, цивільно-правова відповідальність якої застрахована (її працівника) або інший документ, що підтверджує наявність підстав для настання цивільно-правової відповідальності такої особи, а також оригінали чи засвідчені належним чином копії документів, на підставі яких оцінено розмір шкоди, - у разі, якщо спори щодо виплати страхового відшкодування чи стягнення збитків з відповідальної особи не розглядалися у суді.

Нагадаємо, згідно з нинішнім законодавства, виплати за зобов’язаннями неплатоспроможних страховиків здійснюються МТСБУ після завершення процедури банкротства та/або ліквідації компанії, що займає 2-3 роки. «МТСБУ розпочинає виплати за страховиків, що втратили членство в Бюро, в рамках залишку внесків таких страховиків в Бюро, в першу чергу за шкоду життю та здоров’ю потерпілих, а також за майновими збитками. Порядок виплат має виключну соціальну спрямованість - виплати зможуть отримати лише фізичні особи-потерпілі, або їх законні представники чи спадкоємці. Така процедура виплат буде застосована до всіх страховиків, що втратили членство в Бюро, та за ними не розпочата процедура банкрутства», - зауважив Володимир Шевченко, генеральний директор МТСБУ.

Подати документи можна особисто, за адресою - м. Київ, Русанівський бульвар, буд. 8 , надіслати поштою за адресою - 02002, Київ-2, а/с 272 або на електрону почту mtibu@mtibu.kiev.ua.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2018 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.