Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
23.01.18

Общественный совет при Нацкомфинуслуг обсудит проект постановления Кабмина о критериях оценки рисков на финрынке
23.01.18

Минфин собирается изменить порядок верификации бенефициаров компаний
23.01.18

"КОРИС Украина" подвела итоги работы техассистанса в 2017 году
23.01.18

Китай объявил войну криптовалютным финансовым пирамидам
19.01.18

В МВФ заявили, что пенсионная реформа в Украине не обеспечивает справедливую систему пенсий

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Почему рынок криптовалют нужно стимулировать?

Всплеск активного интереса к криптовалюте в течение последних нескольких месяцев поднял важную тему введения этого понятия в правовое поле в Украине. Криптовалюта - относительно новая сфера деятельности, суть которой заключается в двух составляющих - это новейшие технологии и очень высокорисковый спекулятивный инструмент. Но он точно будет развиваться и влиять на мировую экономику.

Сергей Рыбалка: Глава Комитета ВР по вопросам финансовой политики и банковской деятельности
Правило успеха
"Мы выбираем между прошлым и будущим, выбирая будущее, мы сможем стремиться к мечте"
Страхование

18379.jpg


Интересное в страховании
Страховой рынок Украины прорабатывает вопрос коллективной безопасности и информационной поддержки деятельности СК
30.01.17

27 січня 2017року в Нацкомфінпослуг за підтримки Ліги страхових організацій України відбулось засідання Круглого столу «Колективна безпека та інформаційна підтримка діяльності страхових компаній», присвячене визначенню оптимальних шляхів та надійних інструментів вирішення проблем забезпечення страхового бізнесу актуальною та достовірною інформацію.

Відкрив засідання Член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
материалы в тему:
Олександр Залєтов, який ознайомив присутніх з міжнародним досвідом інформаційної підтримки діяльності страхових ринків, навів приклади ефективних об’єднань страховиків, що перешкоджають страховому шахрайству в усьому світі, та зазначив, що страхування, перш за все, соціальний продукт і задля комплексного позитивного результату законопроекти, подані на розгляд  у Верховну Раду України, мають бути опрацьовані і погоджені з усіма учасниками ринку.

Валерій Суксін, директор ТОВ «Тінекс», розповів про експертну оцінку рівня ризиків та загроз на страховому ринку України, засновану на опитуванні, проведеному компанією у січні 2017 р. Серед опитаних експертів-учасників страхового ринку України, топ-менеджери компаній – 55%, менеджери – 18%, спеціалісти з врегулювання — 16%, фахівці служби безпеки та андерайтери – 6% та 5% відповідно. Валерій Суксін зазначив, що враховуючи, що розмір страхових  виплат страхового ринку України складає до 7 млрд. грн./рік, розмір страхових  виплат, яких можна було б уникнути за наявності більш повної інформації про них, складає 21% або близько 1,5 млрд. грн. При цьому можливий рівень посягань на кошти страховика по окремих продуктам складає 25% — добровільне медичне страхування; 23% — АвтоКаско; 18% — автоцивілка, 16% — відповідальність; 14% — подорожуючі за кордон; 12% — майно та 10% — нещасний випадок.

З інформацією про те, наскільки може бути корисною страховику співпраця із вже практикуючими бюро кредитних історій виступив Дмитро Остапчук, керівник «Українського кредитного бюро».

Про проект змін до Закону України «Про організацію формування та обігу кредитних історій» та перспективи співпраці із страховиками повідомив Василь Глазунов, заступник Голови Ради Асоціації «Бюро кредитних історій України».

Олег Герасименко, керівник проекту «Всеукраїнські страхові історії» презентував один із інструментів, що можуть бути ефективною та надійною інформаційною підтримкою бізнесу страховиків.

Президент ЛСОУ Олександр Філонюк наголосив, що ситуацію змінить законодавче визначення поняття «страхове шахрайство», об’єктивна статистика страхового ринку в цих напрямках, а вирішити проблему страхового шахрайства допоможе внесення відповідних змін в Кримінальний кодекс України. Також Президент Ліги нагадав, що протягом багатьох років ЛСОУ веде активну роботу, всебічно висвітлюючи тему боротьби зі страховим шахрайством і об’єднуючи експертів ринку для роботи над цим питанням у рамках профільних комітетів ЛСОУ, адже це – спільна проблема для всіх страхових компаній.

У засіданні Круглого столу взяли участь керівники та представники страхових компаній, відповідальні за напрямки андерайтингу, врегулювання збитків, економічної безпеки, актуарних розрахунків, представники ЗМІ та інші представники страхового ринку України. Лігу страхових організацій України представили Президент ЛСОУ Олександр Філонюк та директор департаменту інформаційної політики ЛСОУ Ірина Денисова.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финтех
Аграрная сфера
Чемпионат по страхованию
Страховые объединения
Интересное в страховании
Страхование жизни
Автострахование
Медицинское страхование
Страхование рисков
Агрострахование
Страхование имущества
Страхование туристов
Страхование и банки
Мошенничество в страховании
Пенсионные фонды
Обзор рынка страхования
Мнение профессионала
Интервью
Руководители: о личном
Подкасты
Исследование
Перестрахование
Страховые брокеры
Страховые компании
Слияния и поглощения компаний

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2018 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.