Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости
22.01.19

Украинцы с лета смогут снимать наличные на кассе супермаркета - ЕМА
22.01.19

Мошенники продают украинцам акции Tesla - НКЦБФР
22.01.19

В 2018 году украинцам выдали на треть меньше субсидий - Госстат
22.01.19

В Киеве квартплата будет осуществляться по договору - КГГА
22.01.19

ФГВФЛ реализовал активы 24 ликвидируемых банков на 137 млн грн

Все новости >>>

7264.png

Мнение профессионала
Блокчейн пошатнет гегемонию Голливуда в киноиндустрии

Блокчейн как технология сформирует IT-индустрию следующего поколения. В прошлом мы четко разделяли финансовый сектор и информационные технологии, но на данный момент это уже неактуально. Традиционная финансовая парадигма изменилась и теперь существует в симбиозе с IT. В этом смысле у финансового сектора просто нет выбора, им необходимо внедрять децентрализованные решения.

Сэм Чи: Глава компании Landmark
Правило успеха
"Чем лучше мы становимся, тем больше пространство нашей деятельности"
Финансы

18379.jpg


Интересное в мире финансов

Экзамен на готовность к изменениям, или Заметки с Украинского форума бизнеса
25.03.16

«Ви ніколи не вирішите виниклу проблему, якщо зберігатимете те ж мислення й ті самі підходи, котрі привели вас до цієї проблеми». Цю думку А.Ейнштейна укотре публічно проілюстрував чинний український істеблішмент в ході Українського форуму бізнесу, що відбувся 18 березня ц.р. в столичному НСК “Олімпійський”.

Очікувалося, що захід дасть старт консолідації вітчизняних підприємців з усіх регіонів держави та сфер їх діяльності, позначить реальний розворот від кланово-олігархічної економіки і корупційних схем «видоювання» бюджету до європейських стандартів бізнесу, примусить, нарешті,
материалы в тему:
можновладців, очільників міністерств і відомств до чесного, прямого суспільного діалогу з цих питань.

Втім, представники Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, профільних комітетів Верховної Ради України консолідовано проігнорували це зібрання, напевне, не вбачаючи сенсу слухати vox populi (чи-то не маючи, що сказати й запропонувати людям).

Скориставшись цим, організатори форуму ­– Торгово-промислова палата, Федерація роботодавців, Антикризова рада громадських організацій України, Український союз промисловців і підприємців, Рада підприємців при Кабміні тощо – за звичкою зайняли місця в президії й «вищестоящу» по відношенню до реальних товаровиробників позицію, нашвидкуруч, на власний розсуд написали й поширили в залі підсумкові документи форуму з претензійними назвами («Проект спільної заяви Українського форуму бізнесу щодо ситуації в країні та шляхів виходу з кризи», «Проект плану невідкладних заходів щодо подолання надзвичайної ситуації в економіці України», Заява «Український бізнес суспільству та владі») та – молодці! – чітко уклалися у 2-годинний регламент…

І ніяких заперечень із зали..! Жодної живої дискусії на діалогових площадках… Обійшлися навіть без популярних сьогодні викривальних відео, де у бізнесмена з Рівного чи-то Одеси вимагають відкат, або презентації журналістського розслідування чергової «офшорної» оборудки ділків від політики.

А у партері з’юрбилися не молоді-зубасті 35-річні self-made-man’и українського бізнесу, а ляльки з нафталінової шафи – стареча професура, відставні народні депутати кучмівсько-комуністичного призову, міністри десятирічної давнини, червоні директори… Наче й не було Майдану, ніби не воює Україна всередині самої себе та з ворогом ззовні!

Закономірним є питання: кому ж потрібна ця профанація? Хто виграв від того, що проблеми і болі малого, середнього і крупного бізнесу, інноваційного сектору, ІТ-спільноти, волонтерсько-доброчинних об’єднань не були донесені широкому українському загалу?

Відповідь проста – проаналізуйте картинку на ТБ. У дзеркалі українських ЗМІ «антикризовий» бізнес-форум пройшов під патронатом українського олігархату. Топ-фігурами, на яких було витрачено максимум ефірного часу в репортажах, оглядах і інтерв’ю, виявилися присутні на форумі В.Пінчук і С.Тарута, свою долю «лайків» зібрала й голова іменної парламентської фракції Ю.Тимошенко.

“Сьогодні представники бізнесу, як ніхто інші, мають професійність і право диктувати чиновникам найвищого рівня, як правильно будувати Україну. Сподіваюсь, що цей бізнес-форум є дуже потужним стартом впливу громадянського суспільства, підприємців та їх асоціацій на владу усіх рівнів…”, – пафосно заявила під час персонального брифінгу лідерка “БЮТ” Ю.Тимошенко.

Але той, хто дивився на форум безпосередньо на місці, мабуть, помітив, як після виходу із конференц-зали В.Пінчука умить зросла черга в роздягальні спорткомплексу, а після залишення зібрання Ю.Тимошенко, кількість присутніх скоротилася ще на третину. Відбули номер, виконали завдання, відзнялися в масовці – і по домівках. Оце вам й усі «антикризові бізнес-менеджери», оце і «вплив на чиновників найвищого рівня».

Олігархам та кланам в Україні не потрібні бізнес, політикум, соціум, які є саморегулюючими системами з демократичними принципами.

Взяти ситуацію під свій контроль – завдання життя або смерті Української нації.

Ті, хто свідомо не став учасниками вищеописаного дійства, мають сказати своє слово на власному представницькому форумі бізнесу.

PS: А європейці ж не дурні! Ніхто з їхніх дипломатів та торгпредів у Києві не спокусився на заклики відвідати означений форум. Західних інвестицій в розвиток лялькових театрів в Україні наразі не передбачається…

Думка експертів Національної Асамблеї України


: Национальная Ассамблея Украины

Рекомендовать:Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финансовые технологии
Экономика
Нормативно-законодательная база
Финансы
Депозиты
Кадровые перестановки
Обзор рынка
Банки
Рейтинг банков
События
Кредитные брокеры
Мошенничество
Потребительское кредитование
Акулы бизнеса
Финансовые пирамиды
Интересное в мире финансов
Платежные системы
Пластиковые карты
Денежный перевод
Кредитные союзы

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2019 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.