Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости

Все новости >>>

 

Мнение профессионала
Два года закона о валюте: что сделано и чего ждать

Только представьте, два года назад, если бы вы захотели инвестировать, скажем, в акции Apple, вам нужно было бы получать лицензию. А максимальная сумма такой операции ограничивалась 50 тыс. евро в год.

Правило успеха
"Регулярно выводите деньги из бизнеса и инвестируйте их в другие активы" Бодо Шефер
Финансы

 


Депозиты
ФГВФЛ: недвижимость "Платинум Банка" в центре Одессы на 100 млн грн незаконно перерегистрирована на боевика НВФ
02.10.18

ФГВФЛ призвал Минюст срочно отменить незаконную регистрацию более 11 тыс. кв. метров недвижимости. Собственником стало лицо, внесенное в базу данных "Миротворец" как боевик "ДНР".

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про кричущий випадок незаконного переоформлення права власності на один із найліквідніших активів ПАТ «Платинум банк». Мова йде про понад 11 тис м2 нежитлової нерухомості, що розташовується у самому центрі Одеси (просп. Шевченка, 4А), оціночною вартістю 144 млн грн.

материалы в тему:
Спроба незаконного заволодіння майном банку реалізована за безпрецедентною схемою: із Реєстру речових прав на нерухоме майно без жодних пояснень вилучено запис про право власності на об’єкт ПАТ «Платинум банк». Так само без пояснень та документальних підстав перереєстровано майно на фізичну особу – Садігов Фаміл Тофік Огли, який на основі акту приймання- передачі (без номера, дати і без прикріплення його копії до Реєстру речових прав на нерухоме майно) передав права на майно банку юридичній особі – ТОВ «Садіг Тофік», створеній рівно за день до проведеної «оборудки». Показово, що легітимізувала шахрайство Грицай Наталя Володимирівна, реєстратор КП Березанської сільради Біляївського району Одеської області «Центр реєстрації», щодо дій якої у Міністерстві юстиції уже розпочато перевірку. Сьогодні від оперативних дій Мінюсту та правоохоронних органів залежить збереження активу банку та недопущення його подальшого перепродажу.

Керівником компанії, яка в результаті оборудки стала «власником» нерухомості, є Марабян Давид Леванович. Особа з таким же іменем внесена до бази даних сайту «Миротворець» як бойовик незаконних збройних формувань на прізвисько «Армян».

Проведена оборудка – не перша спроба шахраїв заволодіти активом банку. У травні цього ж року було здійснено спробу «переоформити» майно на фізичну особу Гольц Семена Андрійовича. Наприкінці 2017-го на підставі неіснуючого рішення суду невстановлені особи наклали заборону на відчуження майна, аби завадити Фонду виставити актив на продаж та реалізувати на відкритих торгах. За попередньою інформацією, яка може бути уточнена, за спробами позбавити банк права власності на майно стоять наближені до колишніх акціонерів банку особи.

Сьогодні Фонд та банк уже готує скаргу до Міністерства юстиції з вимогою  в оперативному порядку скасувати незаконно вчинені реєстраційні дії та поновити право власності на майно за ПАТ «Платинум банк».

Фондом гарантування разом із правоохоронними органами і надалі будуть вживатись всі можливі заходи для повернення незаконно відчуженого майна у власність банку та його продажу на відкритих торгах з метою задоволення вимог кредиторів банку.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua




Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финансовые технологии
Экономика
Нормативно-законодательная база
Финансы
Депозиты
Кадровые перестановки
Обзор рынка
Банки
Рейтинг банков
События
Кредитные брокеры
Мошенничество
Потребительское кредитование
Акулы бизнеса
Финансовые пирамиды
Интересное в мире
Платежные системы
Пластиковые карты
Денежный перевод
Кредитные союзы

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2024 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.