Новости Статьи Обучение Термины Компании Банковские металлы
Новости

Все новости >>>

 

Мнение профессионала
Два года закона о валюте: что сделано и чего ждать

Только представьте, два года назад, если бы вы захотели инвестировать, скажем, в акции Apple, вам нужно было бы получать лицензию. А максимальная сумма такой операции ограничивалась 50 тыс. евро в год.

Правило успеха
"Будь командным игроком и знай, что в команде нет слова "Я""
Финансы

 


Депозиты
В сентябре банки, которые находятся в управлении ФГВФЛ, выплатили своим кредиторам 301,4 млн грн
28.10.20

Банки, що перебувають в управлінні Фонду гарантування вкладів, виплатили своїм кредиторам у вересні 2020 року 301,4 млн грн.

Із зазначеної суми, зокрема, на погашення вимог Фонду, що виникли у т.ч. на покриття витрат на виплату гарантованого відшкодування вкладникам у межах 200 тис. грн, спрямовано майже 48,0 млн грн, на погашення вимог вкладників-фізосіб понад гарантовану суму – 47,7 млн грн, на погашення вимог юросіб, що не є пов’язаними з банком особами, – 193,1 млн
материалы в тему:
грн.

На позачергове задоволення вимог забезпечених кредиторів, а саме – НБУ, у вересні спрямовано 192,4 млн грн. Позачергові виплати НБУ здійснили такі банки:

  • ПАТ «ІМЕКСБАНК» - 173,4 млн грн;
  • АТ «ДЕЛЬТА БАНК» - 19,0 млн грн.

Загалом протягом січня-вересня 2020 року сума погашення вимог кредиторів склала 6 790,5 млн грн, з яких 3 838,4 млн грн – позачергове задоволення вимог забезпечених кредиторів (в т.ч. 3 714,6 млн грн – НБУ).

В цілому станом на 1 жовтня 2020 року задоволено вимог кредиторів неплатоспроможних банків на загальну суму 51 465,3 млн грн, з яких 15 339,6 млн грн виплачено забезпеченим кредиторам (в т.ч. 14 122,4 млн грн – НБУ).

На задоволення вимог кредиторів неплатоспроможних банків Фондом спрямовуються кошти, отримані в результаті управління та продажу майна (активів) цих банків. Враховуючи низьку якість активів, реальна вартість яких в рази нижча за номінальну, численні вимоги кредиторів залишаються незадоволеними за недостатністю майна таких банків. У зв’язку з цим Фонд вживає необхідних заходів з метою реалізації положень частини п’ятої статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та притягнення до цивільно-правової відповідальності пов’язаних осіб (власників, керівництво банків), діяннями / рішеннями яких заподіяно збитків неплатоспроможним банкам. Усі кошти, що будуть стягнуті у результати цієї діяльності, спрямовуватимуться на задоволення вимог кредиторів банків.

Звертаємо увагу, що дані про обсяги задоволених вимог кредиторів неплатоспроможних банків публікуються на Офіційному сайті Фонду у розділі: «Статистичні дані щодо неплатоспроможних банків / Розрахунки з кредиторами».

Станом на 1 жовтня 2020 року Фондом, відповідно до ч. 5 ст. 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», подано 58 позовних заяв щодо 42 банків. Загальна кількість відповідачів, які є пов’язаними особами цих банків, – 743 особи. Загальна сума позовних вимог складає 98 437,97 млн грн.

Виплати гарантованого Фондом відшкодування вкладникам неплатоспроможних банків станом на 1 жовтня 2020 року склали 89 932,3 млн грн.


Финансовый навигатор TRISTAR.com.ua




Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Темы
Финансовые технологии
Экономика
Нормативно-законодательная база
Финансы
Депозиты
Кадровые перестановки
Обзор рынка
Банки
Рейтинг банков
События
Кредитные брокеры
Мошенничество
Потребительское кредитование
Акулы бизнеса
Финансовые пирамиды
Интересное в мире
Платежные системы
Пластиковые карты
Денежный перевод
Кредитные союзы

Все темы >>>
Рассылка

Анонсы | Подкасты | Акции | Реклама | Песочница | Партнеры | О нас | Правовая информация

Страховой каталог INS.ORG.RU Rambler's Top100 Система Orphus
©2007-2024 TRISTAR.com.ua - твой финансовый навигатор!
© При полном или частичном использовании информации прямая гиперссылка на сайт TRISTAR.com.ua обязательна.